Vyrábíme vícevrstvé a jednovrstvé plošné spoje, pružné spoje a FLEX-RIGID. Naše služby zahrnují návrhy, výrobu a rychlé zpracování objednávek s vysokou kvalitou.
6 Google recenzí
plošné spoje, výroba plošných spojů, pružné plošné spoje, flex-rigid, vícevrstvé spoje, návrhy plošných spojů, laserové řezání, smd osazování, technologické vybavení, základní materiály, kvalitní výrobky, rychlá výroba, cnc vrtání, fotoplotr, galvanické procesy, analýza dps, osazování plošných spojů, technické podmínky, atypické šablony, inovace v elektrotechnice, produktová kvalita, studentské projekty, cad cam, technologické procesy, výroba prototypů, profesionální zpracování, oblast elektroniky, na míru, certifikace iso9001, pokročilá technologie, partnerství se školami, vývoj a výroba, elektronické komponenty, úspory času
Zaměřujeme se na výrobu kvalitních vícevrstvých, jednovrstvých a pružných plošných spojů, včetně FLEX-RIGID spojů. Provádíme návrhy a konstrukce dle potřeb zákazníků, přičemž klademe důraz na rychlost a preciznost. Naši odborníci zpracovávají zakázky s využitím moderních technologií a zajišťují kvalitní výstupy, které splňují i ty nejnáročnější požadavky. Spolupracujeme se školami a pomáháme studentům rozvíjet jejich technické dovednosti. Naše zkušenosti a know-how nás řadí mezi významné hráče na trhu.
Poptáváte firmu PragoBoard s.r.o.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.