O nás

Naše služby

„Buďte vidět na internetu!“ Naše krédo a cíl, kterého společně dosáhneme.

Specializujeme se na zvýšení dohledatelnosti a viditelnosti Vaší firmy v nejpoužívanějších českých vyhledávačích se zaměřením na Seznam a Google.

Naši obchodní konzultanti Vám pomocí důkladné analýzy pomohou zvolit optimální klíčová slova, která vystihují předmět Vašeho podnikání či Vaší činnosti a navrhnou aktivity nezbytné pro to, aby Vaše firma byla kvalitně vidět v nejpoužívanějších vyhledávačích.

V případě, že Vaše stránky již neodpovídají standardům kvalitní webové architektury, popřípadě s jejich aktuálním obsahem či zastaralým kódem nelze dosáhnout potřebných výsledků a nejste v tuto chvíli rozhodnuti pro tvorbu nových stránek, optimalizujeme pro vyhledávače přímo Vaši www prezentaci na www.idatabaze.cz.

Zobrazení Vaší firmy na horních pozicích vyhledávačů přirozeně přinese vyšší podíl návštěvnosti a tedy i vyšší obchodní a prodejní potenciál.


Náš tým

Za realizací našich projektů stojí profesionální tým zkušených konzultantů, programátorů a obchodníků, kteří pomohou nalézt ideální způsob řešení na míru Vašim potřebám.


Historie

Více než 13 let zkušeností v oboru internetového marketingu nám dalo možnost vybudovat kvalitní portfolio služeb s důrazem na individuální řešení a profesionální přístup od nejmenších klientů po největší hráče na českém trhu.

ekatalog.cz – netfirmy.cz – netkatalog.cz – idatabaze.cz – netpromotion.czTomáš Meloun, ředitel společnosti

Tomáš Meloun

Netpromotion v médiích

Sponzorujeme

AC Sparta Praha