Hlaváček - architekti, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vítězné náměstí 577/2, 160 00 Praha 6 – Dejvice Bezdlužná Ověřená firma

Poskytujeme vám komplexní architektonické práce. Specializujeme se na projektové práce bytových, občanských, kulturních, průmyslových a polyfunkčních staveb. Zajišťujeme projektové studie, zpracováváme projektové dokumentace, věnujeme se inženýrské činnosti a dalším činnostem.

Recenze

5.0
★★★★★
★★★★★
2 Google recenzí
25926497 ARES
DIČ CZ25926497
Vznik 1999
Telefony 222 744 300
Prof. Ing. arch. Michal Hlaváček (jednatel)
  • architekti, architektonické práce, projektové práce, projektové dokumentace, projektování staveb, inženýrská činnost, projektové studie, architektonické služby, průmyslové stavby, administrativní budovy, školy, bytové domy, rodinné domy, muzea, rekonstrukce, interiéry, územní plány, nízkoenergetické domy, interiérový design, občanské stavby
  • Jsme tým architektů, který se zabývá architekturou, urbanismem a interiérovým designem. Na trhu působíme od roku 1999. 

    Pracujeme na projektech urbanismu, muzeií, bytových domů, administrativních budov, škol, rodinných domů, interiérů a dalších. 

    Zpracováváme projektové dokumentace ve všech stupních, zajišťujeme dodávky interiérů a staveb menšího rozsahu, spolupracujeme s městskými a obecními úřady při přípravě projektů podporovaných Evropskou unií.