HELLASCO spol.s r.o.

Zabýváme se dovozem a vývozem kosmetických výrobků. Nabízíme vám širokou škálu kvalitních surovin do kosmetických přípravků, jako jsou éterické oleje, rostlinné oleje, parfémové kompozice, aromata, rostlinné extrakty a aktivní látky. V naší nabídce naleznete silice z celého světa.

16948939 ARES
DIČ CZ16948939
Vznik 1991
Telefony 272 702 221
Ing. Jaroslav Řeřicha (jednatel)
  • hellasco, éterické oleje, rostlinné oleje, silice francouzské provenience, silice z celého světa, parfémové kompozice, rostlinné extrakty plantafluid, slaná aromata, kořenitá aromata, rostlinné extrakty, flakóny, parfémová kompozice, aktivní látky pro kosmetiku, aktivní přísady , silice, plastové obaly, rostlinné extrakty, kelímky
  • V HELLASCO spol. s r.o. se věnujeme dovozu a vývozu kosmetických výrobků již od roku 1991. Distribuujeme širokou škálu kvalitních surovin do kosmetických přípravků – éterické oleje, parfémové kompozice, aromata, aktivní látky, rostlinné extrakty a rostlinné oleje. 

    Distribuujeme také obaly pro kosmetické a farmaceutické přípravky. Zajistíme pro vás i probarvení a potisk obalu. 

    Mezi nejvýznamnější země, do kterých importujeme patří Francie, Německo, Rakousko, Velká Británie, Švýcarsko a Austrálie.