Výztuže spol. s r.o. – logo společnosti Výztuže spol. s r.o.

Naše společnost Výztuže se specializuje na střih, ohyb a montáž betonářských výztuží a dodávky kari sítí do základových konstrukcí, stěn, stropů, schodišť a věnců všech typů staveb. Výrobou výztuží se zabýváme od roku 2010. Nabízíme betonové distanční lišty. Neváhejte a využijte kvalitní služby naší armovny.

Recenze

 • 5.0
  (4)

  google 4 Google recenzí

 • 5.0
  (1)

  firmy_cz 1 Firmy.cz recenzí

 • Klíčová slova 14

  Výztuže spol. s r.o., kontakty Výztuže spol. s r.o., armovna, výztuže, betonářská výztuž, výroba výztuže, kari sítě, distanční prvky, betonové distanční prvky, betonové distance, distanční lišty, distanční kroužky, betonářská ocel, zpracování betonářské oceli

 • Popis

  Poskytujeme vám kvalitní služby v oboru zpracování betonářské oceli. Specializujeme se na střih, ohyb a montáž betonářských výztuží a dodávku kari sítí do základových konstrukcí, stěn, stropů, schodišť a věnců všech typů staveb. Na trhu působíme již od roku 2010.  Dále nabízíme distanční prvky zajišťující předepsané krytí výztuže, prvky pro napojení výztuží v pracovních spárách, prvky pro oddělení tepelných mostů apod. U nás zakoupíte i kvalitní hutní materiály.   

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Výztuže spol. s r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.