PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

Zabýváme se projektováním. Zaměřujeme se na projekty v oboru pozemního stavitelství – projekty potravinářských závodů, projekty pro mrazírny a chladírny, projekty skladových objektů atd. Součástí našich služeb je inženýring a planografické služby.

41196546 ARES
DIČ CZ41196546
Vznik 1991
Weby www.pmz.cz
E-maily zakazky@pmz.cz
Ing. Martin Rovenský (ekonom)
  • projektování, projektová činnost, projektanti, projektový ateliér, projekty pro potravinářský průmysl, projekty v oboru pozemního stavitelství, inženýring, projekty skladových objektů, projekty logistických center, inženýrské služby, inženýrská činnost, planografické služby, projekty potravinářských závodů, projekty pro chladírny a mrazírny,
  • Jsme univerzálním projektovým ateliérem v oboru pozemního stavitelství. Na trhu působíme od roku 1991. Máme klienty po celé České republice i na Slovensku.

    Specializujeme se na projekty z oboru potravinářství – masný průmysl, drůbežářský průmysl, zpracování ryb a gastronomie. Poskytujeme kompletní projekty včetně technologií

    Pro váš projekt připravíme vše potřebné. Zajistíme zpracování dispozičních studií a studií proveditelnosti, zpracování dokumentace pro územní rozhodnutí, zpracování dokumentace pro stavební povolení ve všech potřebných profesích atd.