ASPELL a.s.

Zabýváme se pronájmem, správou a investicemi do nemovitostí. Naše služby zahrnují transakce, akvizice a kompletní realitní agendu. Realitní projekty jako Horské byty Loučná a Ulrichovo bělidlo jsou součástí našeho portfolia.

  • Kontaktní osoby 3

    PETR JIŘÍČEK (předseda představenstva)
    Mgr. MICHAL TON (člen představenstva)
    Jitka Vávrová (člen představenstva)
  • Klíčová slova 45

    nemovitosti, realitní investice, správu nemovitostí, pronájem nemovitostí, transakce nemovitostí, akvizice nemovitostí, realitní projekt, investice do nemovitostí, výnosové nemovitosti, komerční nemovitosti, pronájem, správa budov, revitalizace areálů, jeseníky, kvalitní služby, zhodnocení kapitálu, portfolio nemovitostí, zkušenosti v oblasti nemovitostí, odborníci na nemovitosti, investice s minimálním zhodnocením, burza cenných papírů, fond kvalifikovaných investorů, efektivní správa, realitní agenda, služby v oblasti realit, zhodnocení investic, výnos, garance výnosu, realitní sektor, malebné údolí, obnovitelné projekty, historické budovy, nemovitostní společnosti, investiční fond, nemovitostní transakce, péče o budovy, moderní byty, projekty s vysokým výnosem, kvalitní nemovitosti, strategické investice, investiční poradenství, dlouhodobý pronájem, repurposing nemovitostí, specializovaná realitní kancelář, realitní trh

  • Popis

    Specializujeme se na pronájem, správu a transakce v oblasti nemovitostí. Naším cílem je efektivně zhodnotit vložený kapitál prostřednictvím odborných služeb a efektivního řízení portfolia. V portfoliu máme různé výnosové nemovitosti, které spravujeme s maximální péčí. Naše projekty, jako Horské byty Loučná a obnovovaný historický areál Ulrichovo bělidlo, odrážejí náš závazek k kvalitním investicím. S námi můžete investovat do nemovitostí a užívat si vysokého výnosu na vašich investicích.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu ASPELL a.s.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.