NOVAPAX CZ s.r.o.

Jsme specialisté na zrcadlové leštění a opravy forem. Provádíme mikronavařování, laserové navařování a gravírování. Mezi naše další služby patří dodávky systémů pro leštění, lapování, broušení kovů a mikronavařování.

48587656 ARES
DIČ CZ48587656
Vznik 1996
Mobily 774 709 670
Ing. Irena Vlčková (jednatelka)
Miloš Pavlát (navařování)
Milan Hochman (prodej, servis)
  • nástroje na leštění, technologie na leštění, mikronavařování, mikronavařování pro nástrojárny, nástroje pro mikronavařování, pískovačky, ultrazvukové vany, laserové gravírování, laserový popis, TIG navařování, laserové navařování, laserové svařování, svařování, navařovací lasery, svařovací lasery, lapování, broušení kovů, zrcadlové leštění, diamantové nástroje, pneumatické nářadí, mikromotory pro broušení a leštění, brusné kameny, leštění kovů ultrazvukem, vybavení pro nástrojárny, nástroje, brusivo, kurzy, školení, broušení a leštění kovů
  • Jsme dodavatel systému pro leštění, lapování nástrojů a forem, který byl vyvinut naší mateřskou firmou NOVAPAX Kunststofftechnik GmbH.

    Dále dodáváme vše pro leštění, lapování, broušení kovů a mikronavařování od společnosti Botzian & Kirch GmbH. 

    Poskytujeme záruční i pozáruční servis na všechny námi dodávané přístroje.

    Mezi naše další služby patří laserové navařování forem a nástrojů, laserové gravírování a popisování. Pořádáme školení na leštění, TIG mikronavařování a laserové navařování.