ATELIER 6, s.r.o.

Hledáte kvalitního architekta? V ATELIÉR 6 se zabýváme projekční činností. Využijte služby naší moderní architektonické kanceláře a nechte si zpracovat projekty skladových, obchodních a výrobních areálů, administrativních budov, zdravotnických zařízení, obytných budov nebo rodinných domů.

26163535 ARES
DIČ CZ26163535
Vznik 2000
Weby www.a6.cz
E-maily a6@a6.cz
Telefony 222 590 946
Ing. arch. Libor Čížek (jednatel)
Ing. arch. Ondřej Moravec (jednatel)
Ing. arch. Michal Nekola (jednatel)
Ing. arch. Radek Šíma (jednatel)
  • atelier 6, architektonická kancelář, architekti, architektura, architektonická činnost, projekční činnost, projektování, územně-ekonomické poradenství, autorský dozor, technický dozor, urbanismus, projekty interiérů, projekty rodinných domů, projekty bytových domů, projekty administrativních budov, design, vybavení interiérů, bytové domy, občanské stavby, průmyslové stavby, rodinné domy, studie, urbanismus, interiér
  • Jsme moderní architektonická kancelář, která se zabývá návrhy a projekty skladových, obchodních a výrobních areálů, administrativních budov, obytných budov, rodinných domů a zdravotnických zařízení. Zabýváme se i návrhy a designem vybavení interiérů.

    V rámci našich služeb vám nabízíme územně-ekonomické poradenství, vypracování studie výtěžnosti pozemků a staveb, komplexní zpracování projektové dokumentace, dokumentace pro provedení stavby, tendrové dokumentace a spolupráci při vyhodnocení nabídek dodavatelů stavby, autorský dozor projektanta při realizaci stavby, technický dozor investora při realizaci stavby, spolupráci při kolaudačním řízení stavby a dohled nad odstraňováním vad a nedodělků.