JVB Engineering s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Komenského 1173/7, 408 01 Rumburk 1 Ověřená firma

Nabízíme vám moderní čističky vzduchu Aeramax, díky kterým bude vaše prostředí zdravější. Čističky Aeramax Pro dokáží odstranit až 99,9 % znečišťujících látek ve vzduchu. Jsou ideální pro použití ve školství, zdravotnictví, zubních laboratoří, firmách, na úřadech, na sportovištích atd.

Recenze

4.9
★★★★★
★★★★★
7 Google recenzí
47287985 ARES
DIČ CZ47287985
Vznik 1992
Telefony 412 333 291
Mobily 777 703 227
Ing. Jan Bradáč (jednatel)
Ing. Václav Bače (jednatel)
  • filtrační systémy, odsávání vzduchu, čištění vzduchu, filtrace zplodin, průmyslové odsávání, čistička vzduchu, centrální filtrace, svářecí kukly, svářecí brýle, ochranné svařovací zástěny, zařízení pro odstranění cigaretového kouře, filtrace vzduchu, vzduchové nože, osoušecí systémy, mobilní odsávací jednotky, stacionární filtrační jednotky, odsávací stoly PLYMOVENT, svářecí kukly PERSONALPRO, odsávací ramena, ochranné svařovací prostředky CEPRO, čističky vzduchu, Aeramax, Aeramax Pro, odsávání vzduchu v místnosti, odsávání a filtrace od pacientů, TBH
  • Dýchejte kvalitnější vzduch díky našim profesionálním čističkám vzduchu Aeramax. Dokáží odstranit až 99,9 % škodlivých bakterií, alergenů a částic. Čističky Aeramax Pro jsou účinné i proti koronaviru. Při nezávislém testování dosáhly 99,99% snížení koncentrace zkušebního koronaviru ve vzduchu během jedné hodiny provozu. K čističkám vám nabízíme i náhradní filtry.

    Čističky Aeramax nacházejí uplatnění v mnoha odvětvích, ve školství, na sportovištích a stadionech, ve zdravotnictví, v asistovaném bydlení, ve firmách, na úřadech, v zubních laboratořích a v sektoru služeb.