Vyrábíme čerstvé a kvalitní sýry a mléčné výrobky z našich koz a ovcí, které prospívají na pastvinách. U nás se odrazí rok v chutích našich produktů, které nabízíme přímo na farmě a v obchodech.
42 Google recenzí
sýry, mléčné výrobky, farma, kozí sýr, ovčí sýr, ruční výroba, čerstvé sýry, vyzrálé sýry, ekologické produkty, farma držovice, život na farmě, místní potraviny, pastevní zvířata, bio farmy, zdravá strava, farmářské trhy, kvalitní mléko, výroba jogurtu, čerstvý tvaroh, české potraviny, tradiční výroba sýrů, regionální chutě, přírodní produkty, sýr s medvědím česnekem, pecorino, gouda, hnědé kozy, anglonubijské kozy, mléčná plemena, zdravá krajina, s poznáním zemědělství, farmářské exkurze, čerstvé výrobky, kvalitní sýry, lokální potraviny, proškolení farmáři, podpora rodinných farm, tradice výroby sýrů, ručně vyrobené produkty, pastevní chov, certifikované potraviny
Na Farmě Držovice produkujeme širokou škálu sýrů a mléčných výrobků, které dělíme na čerstvé i zralé varianty. Naše sýry, jako pecorino a Gouda, se vyznačují vynikající kvalitou a poctivou výrobou, kde nám záleží na každém detailu. Chováme hnědé a anglonubijské kozy oraz ovce mléčných plemen, které žijí na pastevních plochách s možností volného pohybu. Naše činnosti včetně výroby jogurtů a tvarohu přispívají k zachování zdravého životního prostředí. Srdečně zveme návštěvníky, kteří se chtějí dozvědět o výrobě a ochutnat naše kvalitní produkty přímo na farmě nebo v prodejnách.
Poptáváte firmu Laušman Jakub
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.