Chládek & Tintěra, a.s.

Jsme odborníci na kolejové stavby, mostní stavby, inženýrské stavby, pozemní stavby a elektrostavby. Provádíme výstavbu, opravy a údržbu kolejí a železničních mostů. Mezi naše další služby patří půjčovna strojů. K pronájmu nabízíme vlastní kolejovou mechanizaci a stroje pro nákladní dopravu.

62743881 ARES
DIČ CZ62743881
Vznik 1995
Weby www.cht.cz
E-maily cht-ltm@cht.cz
Telefony 416 741 668
Mobily 602 466 522
Sociální sítě facebook.com
Ing. JAN KOKEŠ (Generální ředitel)
p. Polák (administrativní ředitel)
  • Chládek & Tintěra, stavební firmy, stavitelství, výstavba bytových domů, výstavba rodinných domů, výstavba staveb občanské vybavenosti, dopravní stavby, železniční stavby, inženýrské sítě, rekonstrukce mostů, opravy mostů, výstavba a rekonstrukce železničního spodku a svršku, novostavby železničních mostů, stavby kanalizačních řadů, pozemní stavby, mostní stavby, kolejové stavby, inženýrské stavby, opravy kolejí, údržba kolejí, správa mostů, elektrostavby, pronájem kolejové mechanizace, kolejová mechanizace
  • Jsme ryze česká stavební firma, která se specializuje zejména na železniční stavby. Na trhu působíme od roku 1990. 

    Realizujeme výstavbu a rekonstrukce železničního spodku a svršku. Podílíme se na výstavbě železničních koridorů a provádíme opravy kolejí, výhybek, železničních přejezdů a výměny kolejnic a pražců.

    V oblasti mostních staveb realizujeme výstavbu a rekonstrukce železničních mostů. Dále provádíme opravy mostů. 

    V oblasti pozemního stavitelství realizujeme výstavbu rodinných domů, bytových domů i staveb občanské vybavenosti