ADIS CZ, s.r.o. – logo společnosti ADIS CZ, s.r.o.

Naší specializací jsou disperzní, tavná a průmyslová lepidla pro lepení dřeva a papíru. Dodáváme lepidla pro čalouníky, lepidla pro 3D membránové lepení a lepidla do tavných pistolí. Aplikační systémy lepidel a aplikátory dokončovacích technologií dodáváme napříč průmyslovými obory i drobným řemeslníkům. Jsme spolehlivý dodavatel stříkací techniky.

  • Klíčová slova 36

    průmyslová lepidla, aplikační systémy, FOLLMANN, tavné lepidlo, disperzní lepidla, PVAC lepidla, lepidla na bázi vody, PUR lepidla, ITW Dynatec, aplikátory lepidel, vyhřívané hadice, nanášecí technologie, lepidlové trysky, tavící agregát, tavící jednotka, impregnace textilu, ECCO Finishing, finální povrchové úpravy, sprejové nanášení, lakování, barvení, robotické lakování, ruční lakování, HVLP, nízkotlaké pistole, vysokotlaké pistole, airless, trysky, POWER ADHESIVES, ruční tavná pistole, tavné tyčinky, lepidlové tyčinky, lepící pistole, lepení dřeva, lepení papíru, lepení obtížně lepitelných povrchů

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu ADIS CZ, s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.