RENKARD s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Pražská 693, 471 24 Mimoň Bezdlužná Ověřená firma

Potřebujete kvalitní a spolehlivé hřídele? Pak si je nechte vyrobit od nás. V RENKARD se zabýváme výrobou a renovacemi kardanových hřídelí, zemědělských hřídelí, automobilových hřídelí a stavebních hřídelí.

Recenze

4.7
★★★★★
★★★★★
16 Google recenzí
27332322 ARES
DIČ CZ27332322
Vznik 2007
Telefony 487 864 787
Lucie Pálová (jednatel)
Koloman Pál (jednatel)
  • výroba hřídelí, renovace hřídelí, kardanové hřídele, výroba kardanových hřídelí, renovace kardanových hřídelí, renovace kloubů, renovace homokinetických kloubů, renovace automobilových součástí, renovace zemědělských součástí, renovace stavebních součástí, renovace strojních součástí, výroba automobilových součástí, výroba zemědělských součástí, výroba stavebních součástí, výroba strojních součástí, automobilové součásti, zemědělské součásti, stavební součásti, strojní součásti, klouby LIAZ, klouby MTSP, klouby 815, klouby JCB, klouby MERCEDES, klouby KOMATSU, klouby CAT, strojní součásti, zámečnické práce, kovoobráběčské práce, kovoobrábění, svářečské práce, frézařské práce, kardan náprava, otočný čep, ozubená kola, válce, kardan
  • V RENKARD se zabýváme obchodní, výrobní, opravárenskou a renovační činností. V oboru renovace a opravárenství máme dlouholetou tradici a mnoho zkušeností.

    Specializujeme se výrobu a renovace kardanových hřídelí všech typů, renovace homokinetických (předních i zadních) kloubů, renovace a výrobu automobilových, zemědělských, stavebních a strojních součástí, vyvažování válců na sekačky, šroťáků a válcových bubnů.

    Výrobu nebo renovaci jednotlivých součástí provádíme podle vašich konkrétních požadavků.