CHENEN, a.s.

Investujeme do inovativních technologií a zajímavých realitních projektů. Našim cílem je přinášet efektivní investiční řešení v dynamickém prostředí alespoň podnikání a rozvoje nemovitostí.

  • Kontaktní osoby 3

    Ing. Michal Hanus (předseda představenstva)
    Ing. Pavel Šťovíček (člen představenstva)
    Ing. DAVID DVOŘÁK (člen představenstva)
  • Klíčová slova 46

    investice, venture kapitál, technologie, realitní projekty, nemovitosti, online rezervace, hra, vývoj, inovace, it služby, správa fondů, investiční skupina, hotel, developerské projekty, pražské nemovitosti, realitní trh, podnikání, online broker, alternativy zmrzliny, projektový management, úspěšné investice, trh s realitami, development, kreativní investice, investiční příležitosti, aplikace, projekty nemovitostí, nová technologie, doprava, online služby, trendové investice, správa společností, české investice, moderní nemovitosti, ziskové projekty, kvalitní investice, diverzifikované portfolio, kapitálový trh, technologie budoucnosti, e-commerce, digitální služby, investiční možnosti, inovativní podniky, komerční nemovitosti, historické projekty, rezidenční projekty

  • Popis

    Zaměřujeme se na investice do venture kapitálu a realitních projektů, které mají potenciál přinést revoluční změny v technologických oblastech i na trhu s nemovitostmi. Investujeme do různorodých projektů, od vývoje herních aplikací až po online hotelové rezervace a služby IT. Naším posláním je poskytnout cenné možnosti investování, které podporují růst a inovaci. S naším týmem zkušených odborníků přispíváme k úspěšným projektům a snažíme se vytvářet přidanou hodnotu pro naše investice. Naše projekty zahrnují inspirující realitní lokality, které slibují vysoký potenciál návratnosti a úspěchu na trhu.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu CHENEN, a.s.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.