PANEL ON LINE s.r.o. – logo společnosti PANEL ON LINE s.r.o.

Naše společnost patří mezi pružné a dynamické firmy, poskytující svým obchodním partnerům komplexní služby v oblasti poradenství v oblasti regenerací panelových domů a v některých navazujících činnostech. Našim hlavním cílem je pomoci investorům usnadnit proces technické přípravy, financování, získání dotací a technický dohled objektu. Společnost PANEL ONLINE, s.r.o.- Centrum regenerace panelových domů vznikla po dlouhodobé spolupráci jejích zakladatelů s CERPADem. Tato spolupráce se datuje od roku 2003. Naši pracovníci působí po celé ČR.

  • Klíčová slova 19

    klimatizační systémy,kontrola klimatizačních systémů,energetický audit budov,získání dotací,energetický audit,program zelená úsporám,tepelná technika,nová zelená úsporám,energetický audit kotlů a klimatizací,získání dotací,PENB,projekty pro dotace bytových a rodinných domů, stavební a technický dozor,projekční činnost, energetický štítek budov,dotace pro bytové domy,dotace pro rodinné domy,průkaz penb,průkaz energetické náročnosti budov

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu PANEL ON LINE s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.