LOMOX PLUS s.r.o. – logo společnosti LOMOX PLUS s.r.o.

Společnost LOMOX PLUS s.r.o. byla založena v roce 2002 a je registrována u Krajského soudu v Ústí nad Labem oddíl C vložka číslo 18985. Hlavní činnost společnosti je obchodování s elektromotory a to i v oblasti oprav, prodejem ložisek a souvisejícím sortimentem. Maloprodej je realizován v prodejně - ulice Josefská 230/11, Teplice. Dále nabízíme rozesílání našeho zboží různými přepravními službami. Sortiment, který nemáme skladem jsme schopni zajistit ve velmi krátkých lhůtách (do 24 hodin) a to i v případech, že zboží není v tuzemsku. V oblasti oprav jsme schopni reagovat na expresní zakázky v krátkých termínech. Dále nabízíme servisní opravy u našich zákazníků. Další oblast služeb, které můžeme nabídnout je diagnostické měření strojů a zařízení, a ustavování soustrojí pomocí laseru. Společnost vlastní certifikát systému řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Společnost má smlouvu se společností EKO-KOM a.s., pod registračním číslem EK-F 00034445.

Recenze

  • 1.0
    (1)

    google 1 Google recenzí

  • Klíčová slova 19

    elektromotory, elektromotory SIEMENS,ložiska,těsnící prvky,klínové řemeny,průmyslová chemie, čerpadla,tmely,maziva,gufera,řetězová kola, opravy elektromotorů, opravy čerpadel, opravy transformátorů, opravy hydroelektromotorů, opravy elektrického ručního nářadí,diagnostika strojů, frekvenční analýza strojů,

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu LOMOX PLUS s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.