EQUICOV s.r.o. (Praha) – logo společnosti EQUICOV s.r.o. (Praha)

Jsme firma zabývající se výrobou a vývojem vnitřních i venkovních boxů a vybavení stájí. Nezávazně a zdarma zaměříme Vaši stáj a následně Vám zašleme elektronické návrhy stájí či boxů včetně cenové kalkulace. Kvalitní, celoroční přístřešky pro koně za bezkonkurenční ceny. Kovové prvky dodáváme dle požadavků: bez povrchové úpravy, antikorozní nástřik, žárově zinkované, práškově lakované. Dřevěné části o síle prken od 30 do 50 mm - perodrážka, taktéž možnost dodání bez povrchové úpravy nebo s nátěrem, vybrat si můžete z mnoha druhů dřeva (dub, buk, smrk, borovice, modřín, jasan, akát atd.) Na všechny výrobky vyjma boxů ECONOMY poskytujeme záruku 5 let. Také se zabýváme přestavbami automobilů a přepravníků pro koně. Dále jsme schopni zhotovit na přání jakékoliv stájové vybavení které nemáme v nabídce..

Recenze

  • 5.0
    (4)

    google 4 Google recenzí

  • Klíčová slova 32

    boxy pro koně, turnajové boxy, stájové boxy, výroba stájových boxů, vnitřní boxy, venkovní boxy, koně, ustájení koní Třebíč, příslušenství, kruhové jízdárny, ohradní texas panely, vozík na krmení, skokový materiál, stájové kolečko, příkrmiště na seno, vybavení stájí, stájové gumy a rohože, bariéry, stojany, lišty, háky, Turnierboxen, Innenboxen, Außenboxen, Sprungmaterial, Rounds-pens, Futterwagen, Heustand, Weidehütten, ustájení koní, stájové podlahy, solárium pro koně

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu EQUICOV s.r.o. (Praha)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.