NEJTEK Pavel- ELEKTRONEON – logo společnosti NEJTEK Pavel- ELEKTRONEON

Nabízíme široké spektrum reklamních produktů, specializujeme se na výrobu neonových trubic a světelných reklam. Naším cílem je plně uspokojit potřeby zákazníků v oblasti reklamy.

  • Klíčová slova 45

    neonové trubice, světelná reklama, reklamní produkty, design reklam, výroba reklam, montáž reklam, servis reklam, světelné písmena, nesvětelná písmena, pylony a totemy, led reklamy, signální trubice, plazmové trubice, technické parametry, reklamní řešení, kvalitní zpracování, elektro reklama, neonový design, výroba neonů, reklamní technologie, výrobní technologie, svítící trubice, výroba světelných reklam, specialisté na reklamu, osvětlení reklamy, profesionální reklama, reklamní systémy, reklamní design, reklamní aplikace, kreativní reklama, kvalitní neon, reklamní montáž, design a výroba, unikátní reklama, tradiční výroba reklam, reklamní služby, komplexní služby reklamy, odborné zpracování, reklamní inovační technologie, zákaznický servis, služby pro zákazníky, dlouhá životnost, efektivita reklamy, inovativní design, pole světelných reklam

  • Popis

    Zaměřujeme se na výrobu a montáž neonových trubic a světelných reklam, přičemž naše firma působí na trhu od roku 1936. Snažíme se nabídnout komplexní služby, které zahrnují design, výrobu, montáž a servis. Disponujeme vysokou úrovní technologií a specialisty, kteří zajišťují kvalitu výrobků. Nabízíme také plazmové trubice na zakázku. Každý produkt, včetně signálních trubic pro návěstidla, je navržen s ohledem na dlouhou životnost a efektivitu. Jsme tu, abychom splnili veškeré požadavky našich klientů.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Zavřeno
  • Pondělí 08:00 – 16:30
  • Úterý 08:00 – 16:30
  • Středa 08:00 – 16:30
  • Čtvrtek 08:00 – 16:30
  • Pátek 08:00 – 16:30
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu NEJTEK Pavel- ELEKTRONEON

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.