CK Eva Šulcová, s.r.o.

Nabízíme vám jedinečné zahraniční zájezdy jak pobytové, tak i poznávací. Pořádáme zájezdy k moři, last minute zájezdy, eurovíkendy a mnoho dalších zájezdů. Specializujeme se na zájezdy do Itálie do letoviska Caorle. Vydejte se s námi do slunné Itálie.

 • Klíčová slova 33

  CK Šulcová, cestovní kanceláře, cestovní agentury, zájezdy, zájezdy k moři, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, prodej zájezdů, prodej zájezdů k moři, víkendové koupání, krátkodobé zájezdy, tranzitní zájezdy, Caorle, poznávací zájezdy, Itálie, dovolená v Itálii, zájezdy do Itálie, zájezdy Itálie, zájezdy Caorle, last minute, last minute zájezdy, last minute dovolená, last minute zájezdy Caorle, last minute zájezdy Itálie, last minute nabídka zájezdů, levná dovolená, letní dovolená, krátkodobé pobyty u moře autobusovou dopravou, prodloužené víkendy u moře, hotely Caorle, apartmány Caorle, ubytování Italie, ubytování Caorle

 • Popis

  Vydejte se na dovolenou s CK Eva Šulcová – specialistou na italskou Caorle.

  Nabízíme zahraniční zájezdy pobytové a poznávací, ubytování v Itálii na neomezený počet nocí, zájezdy pro školní, podnikové, sportovní, hudební aj. kolektivy dle přání, víkendové pobyty, prodloužené víkendy a mnoho dalšího. 

  Součástí naší nabídky jsou i last minute zájezdy

  Jsme řádným členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA).

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu CK Eva Šulcová, s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.