Klimoss s.r.o.

Zajišťujeme komplexní řešení v oblasti vzduchotechniky, včetně montáže klimatizací a digestoří. Navrhujeme a instalujeme systémy pro efektivní větrání a chlazení pro domácnosti i komerční objekty. Spolupracujeme s kvalitními výrobci a přizpůsobujeme nabídky potřebám klientů.

Recenze

  • 5.0
    (15)

    google 15 Google recenzí

  • 1.0
    (1)

    firmy_cz 1 Firmy.cz recenzí

  • Klíčová slova 41

    vzduchotechnika, klimatizace, montáže klimatizací, digestoře, větrání, rekuperace, hygienické vzduchotechnické systémy, kvalitní vzduch, projekty vzduchotechniky, chlazení, nabídkové kalkulace, odborná montáž, řešení vzduchu, úspora energie, akustika v budovách, zdravé bydlení, komerční budovy, průmyslová řešení, větrací systémy, komfortní bydlení, instalace digestoří, návrh vzduchotechniky, technické řešení, kontroly kvality, výkresy vzduchotechniky, specializované služby, ventilace, systémy chlazení, spolupráce s výrobci, moderní technologie, šetrné k přírodě, návrh montáže, sortiment vzduchotechniky, ekologická řešení, uživatelsky přívětivé výrobky, bezúdržbové systémy, certifikované služby, podpora zákazníků, zprovoznění systémů, bezpečnostní normy, instalace zařízení

  • Popis

    Naše firma se specializuje na vzduchotechniku a klimatizaci, přičemž nabízíme kompletní servis od návrhu až po profesionální montáž. Zajišťujeme správné řízení vzduchu v domácnostech, restauracích a průmyslových objektech. Poskytujeme personalizované konzultace a technické řešení, včetně montáže digestoří, rekuperace a klimatizací. Naši zaměstnanci mají bohaté zkušenosti a rádi poradí i při složitějších realizacích. Spolupracujeme s mnoha renomovanými výrobci, abychom našim klientům mohli nabídnout produkty a služby na míru. Naším cílem je zajistit kvalitní a zdravé klima ve všech typech budov.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Klimoss s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.