DONAUCHEM s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Za Žoskou 377, 288 02 Nymburk Bezdlužná Ověřená firma

Hledáte spolehlivého distributora chemikálií? V DONAUCHEM jsme tu pro vás už od roku 1992. Dodáváme vám bazénovou chemii, čisticí prostředky, nátěrové hmoty, technické chemikálie a mnoho dalších produktů. Specializujeme se i na dodávky vlastní řady stavební chemie pod značkou MASTERsil.

Recenze

4.0
★★★★★
★★★★★
5 Google recenzí
1.0
★★★★★
★★★★★
1 Firmy.cz recenzí
43774750 ARES
DIČ CZ43774750
Vznik 1991
Telefony 317 070 220
Ing. Michal Dvořák (jednatel)
Ing. Milan Beneš (jednatel)
  • distributor chemikálií, chemický, galvanický, tiskařský, úprava pitné vody, aditiva, vitamíny, rostlinné, extrakty, krmivářství, krmiva, kosmetický, farmaceutický, MASTERsil stavební chemie, stavebnictví, akrylové tmely, polyuretanové pěny, PU, tekutá lepidla, galvanizace, zinkování, čištění vody, čištění odpadních vod, aktivní uhlí, bazénová chemie, čisticí prostředky, kosmetika, MASTERsil spotřební chemie, nátěrové hmoty, technické chemikálie, kyseliny, louhy, soli kovů, rozpouštědla, povrchové úpravy kovů, galvanizování, Coventya, silikonové, akrylátové, butylové, bitumenové tmely, polyuretanové pěny a tmely, interiérové nátěry, silikonová, polyuretanová, rozpouštědlová, disperzní, neoprenová lepidla, přísady do betonu a stavebních směsí, produkty pro flexotisk, ofsetový tisk, sítotisk, hlubotisk, biocidy, rostlinné oleje, minerální oleje, polymerní disperze, surfaktanty, odpěňovače, plnidla do pracích prášků, zahušťovadla, rozpouštědla, minerální UV filtry
  • Jsme jeden z hlavních distributorů chemikálií ve střední Evropě. Vaším spolehlivým partnerem jsme už od roku 1992. Chemikálie distribuujeme jak do České republiky, tak do Polska, Rakouska, Slovenska, Maďarska a Rumunska. Disponujeme širokým portfoliem produktů a neustále a úspěšně zavádíme nové produkty. V České republice se zaměřujeme na distribuci širokého spektra surovin pro různá průmyslová odvětví, jako je průmysl automobilový, potravinářský, farmaceutický nebo tiskařství. Dále dodáváme produkty pro krmivářství, úpravny vod nebo stavebnictví. Také dodáváme aktivní uhlí, bazénovou chemii, čisticí prostředky, kosmetiku, nátěrové hmoty, technické chemikálie a přípravky pro povrchové úpravy. 
Poslat poptávku Trasa do místa www.donauchem.cz 317 070 220 donauchem@donauchem.cz

Otevírací doba

Dnes už má zavřeno
  • Pondělí 7:00 – 16:00
  • Úterý 7:00 – 16:00
  • Středa 7:00 – 16:00
  • Čtvrtek 7:00 – 16:00
  • Pátek 7:00 – 16:00
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno