Mgr. Martin Říha - notář

Specializujeme se na notářské služby v Praze a Plzni. Poskytujeme ověřování listin a podpisů pro použití v zahraničí a zajišťujeme komplexní notářské úkony s osobním přístupem.

Recenze

  • 3.8
    (10)

    google 10 Google recenzí

  • 5.0
    (1)

    firmy_cz 1 Firmy.cz recenzí

  • Klíčová slova 39

    notář praha, notář plzeň, ověřování listin, ověřování podpisu, notářské služby, notářská kancelář, notářské úkony, právní služby, notářská veřejnost, právní poradenství, notářské osvědčení, ověřování pro zahraničí, úřední hodiny notáře, notářské poplatky, služby notáře, notářské kanceláře v praze, notářské kanceláře v plzni, ověřování pro cizinu, zajištění notářských služeb, notářský úkon, úřední den, notářské zápisy, dokumentární služby, právní science, právní pomoc, pomoc v právních záležitostech, certifikace dokumentů, notářská osvědčení, spolehlivost notáře, služby pro občany, notář specialisté, osobní přístup k klientům, místní notář, notářské služby praha, notářské služby plzeň, ověřování dokumentů, právní poradce, profesionální notář, notář zkušenosti

  • Popis

    Informujeme o našich notářských službách, které nabízíme v regionech Praha a Plzeň. Naše kancelář se zaměřuje na ověřování listin a podpisů s důrazem na individuální přístup ke klientům. Umožňujeme pohodlné sjednání termínů schůzek a jsme otevřeni zákazníkům, kteří potřebují notářské úkony mimo standardní otevírací dobu. Naše úřední hodiny jsou příjemné a přizpůsobíme se vašim potřebám.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

  • Otevřeno do 15:00
  • Pondělí 08:00 – 12:00, 13:00 – 15:00
  • Úterý 08:00 – 12:00, 13:00 – 17:00
  • Středa 08:00 – 12:00, 13:00 – 15:00
  • Čtvrtek 08:00 – 12:00, 13:00 – 17:00
  • Pátek 08:00 – 12:00, 13:00 – 15:00
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Mgr. Martin Říha - notář

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.