Tomáš Skála

Nabízíme komplexní služby v oblasti montáže, oprav a revizí plynových zařízení. Naše odborně školený personál zajišťuje kvalitní servis a pravidelné kontroly plynových spotřebičů pro bezpečné používání.

  • Klíčová slova 35

    montáž plynových zařízení, revize plynových zařízení, plynová zařízení, opravy plynových spotřebičů, roční kontroly plynových zařízení, autorizovaný servis, servis plynových kotlů, montáže nahřívačů vody, plynovodní servis, kvalitní služby, profesionální personál, bezpečné používání plynových zařízení, teplice plynové služby, plynové kotle, baxi servis, immergas servis, geminox opravy, pozáruční servis, montáže plynových sporáků, revize domovních plynovodů, servis buderus, pokročilé plynové zařízení, odborná pomoc s plynem, plynové kontroly, revize spotřebičů, odborné poradenství plynové služby, autorizovaný technik, montáž plynových rozvodů, plynové zařízení teplice, plynový servis, plynařské služby, domácí plynové zařízení, kontrola plynových zařízení, plynostroje servis, plynové zařízení kontroly

  • Popis

    Poskytujeme profesionální služby v oblasti montáže, oprav a revizí plynových zařízení. Naše firma nabízí kompletní servis a pravidelné roční kontroly plynových spotřebičů, čímž zajistíme bezpečný a efektivní provoz. Specializujeme se na autorizovaný servis známých značek, jako jsou BAXI, IMMERGAS, GEMINOX a další. Naše služby zahrnují montáže plynových kotlů, ohřívačů vody a plynovodů. Tým plně vyškolených odborníků vám poskytne odbornou pomoc a poradenství v oblasti plynových zařízení. Kontaktujte nás na adrese Baarova 1594, Teplice, pro více informací.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

  • Otevřeno do 15:00
  • Pondělí 08:00 – 15:00
  • Úterý 08:00 – 15:00
  • Středa 08:00 – 15:00
  • Čtvrtek 08:00 – 15:00
  • Pátek 08:00 – 15:00
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Tomáš Skála

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.