• Hotely
 • Bed & Breakfast CZ, penzion

Bed & Breakfast CZ, penzion – logo společnosti Bed & Breakfast CZ, penzion

Nabízíme vám ubytování v penzionu se snídaní, který se nachází jen 2 minuty chůze od historického centra Kutné Hory. Pokud se chcete ubytovat přímo v centru, nabízíme vám ubytování v Tylova apartments – v moderních nově zrekonstruovaných apartmánech. Můžete využít rezervaci on-line.

Recenze

 • 4.6
  (279)

  google 279 Google recenzí

 • Klíčová slova 22

  Pension Bed & Breakfast, pension, penzion, ubytování, ubytování Kutná Hora, ubytování v Kutné Hoře, penzion Kutná Hora, moderní penzion, rezervace online, jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj, trojlůžkový pokoj, firemní akce Kutná Hora, moderní ubytování v Kutné Hoře, komfortní ubytování v Kutné Hoře, hotel Kutná Hora, hotel v Kutné Hoře, ubytování pro firmy, ubytování pro firemní zákazníky, ubytování se snídaní, Tylova Apartments, apartmány

 • Popis

  Provozujeme pension s 21 komfortně zařízenými pokoji s možností přistýlky, který se nachází jen 2 minuty chůze od historického centra Kutné Hory. Pokoje jsou vybavené TV, Wifi, psacím stolem, vlastní koupelnou se spchovým koutem a některé i klimatizací. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu

  Dále provozujeme Tylova apartments – moderní, nově zrekonstruované apartmány, které se nacházejí přímo v historickém centru. Apartmány jsou vybaveny 2 ložnicemi, TV, Wifi, posezením, vybavenou kuchyní, koupelnou s vanou a sprchovou zástěnou, WC, pračkou a malým balkonem. 

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Bed & Breakfast CZ, penzion

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.