Stavební HP, s.r.o.

Zabýváme se kompletní dodávkou a montáží anhydritových podlah a betonových podlah. Naše podlahy jsou odolné, kvalitní a dobře použitelné. Dále se specializujeme na pronájem pístových čerpadel pro čerpání betonu.

27904458 ARES
DIČ CZ27904458
Vznik 2007
Mobily 777 724 661
Miloš Hladík (jednatel)
Tomáš Poláček (jednatel)
  • Stavební HP, Stavební HP kontakt, podlahy, podlahy na míru, anhydritové podlahy, lité anhydritové podlahy, lité podlahy, bytové domy, rodinné domy, rekonstrukce historických objektů, rekonstrukce rodinné domy, betonové podlahy, lité betonové podlahy, čerpání betonu, čerpání betonu pístovým čerpadlem, pronájem pístových čerpadel, lití základové desky
  • Nabízíme vám lité anhydritové a lité betonové podlahy. Lité anhydritové podlahy realizujeme nejen v průmyslových a komerčních objektech, ale i v domácnostech. Výhodou litých anhydritových podlah je jejich rovnost, odolnost a rychlá realizace. Do 24 hodin je nová anhydritová podlaha hotová. 

    Lité betonové podlahy jsou velmi odolné, pevné a praktické. U nás je navíc pořídíte za příznivé ceny

    K našim službám patří i pronájem pístových čerpadel pro čerpání betonu. Oproti velkým ramenovým čerpadlům vám naše čerpadla ušetří nejen peníze, ale i čas a nervy.