3T FOODS

Prodej smíšeného zboží pro každodenní nákupy. Zákazníkům nabízíme základní potraviny, drogerii a další spotřební zboží pod jednou střechou. Obchod je ideální pro rychlý nákup do zásoby i pro doplnění čerstvých potřeb. Služby využívají především místní obyvatelé a domácnosti.

  • Detaily

    03771539 ARES
    DIČ CZ03771539
    Vznik 2015
    Datová schránka 788wnem
    Právní forma Společnost s ručením omezeným
  • Klíčová slova 47

    prodej, potravina, drogerie, spotřební zboží, smíšené zboží, základní potraviny, pečivo, nápoj, trvanlivé potraviny, mléčný výrobek, čisticí prostředek, nákup, obchod, prodejna, zásoby, čerstvé zboží, lokální prodej, domácnost, rodina, rychlý nákup, regionální produkt, sortiment, osobní přístup, komunita, spotřebitel, maloobchod, potravinářské zboží, nepotravinářské zboží, denní potřeba, doplněk, proviant, konzerva, cukrovinka, hygienická potřeba, prací prostředek, mýdlo, šampon, toaletní papír, čaj, káva, mouka, cukr, těstovina, rýže, konzumní zboží, maloobchodní prodej, smíšený sortiment

  • Popis

    V sortimentu najdete pečivo, trvanlivé potraviny, nápoje, mléčné výrobky i čisticí prostředky. Obchod usnadňuje nákup díky koncentrované nabídce běžně potřebných věcí. Vyřešíte tu nákup pro celou rodinu, od základních ingrediencí po drobné potřeby pro domácnost. Služba je přizpůsobena potřebám lokální komunity, takže zde často najdete regionální produkty. Díky osobnímu přístupu a znalosti zákazníků dokážeme reagovat na poptávku. Zákazník odchází s kompletním nákupem bez nutnosti objíždět více specializovaných prodejen.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

  • Otevřeno do 22:30
  • Pondělí 07:00 – 22:30
  • Úterý 07:00 – 22:30
  • Středa 07:00 – 22:30
  • Čtvrtek 07:00 – 22:30
  • Pátek 07:00 – 22:30
  • Sobota 07:00 – 22:30
  • Neděle 07:00 – 22:30

×

Online poptávka

Poptáváte firmu 3T FOODS

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.