Božský Trdelník

Pečeme tradiční trdelníky na otevřeném ohni. Nabídka je určena pro turisty i místní, kteří si chtěž vychutnat sladkou pochoutku. Stánek najdete na frekventovaném místě, ideální pro rychlé občerstvení při procházce.

  • Klíčová slova 32

    trdelník, stánek, občerstvení, pečení, tradiční pochoutka, sladkost, dezert, cukr, skořice, oříšky, čokoláda, turisté, místní, rodiny, děti, rychlé občerstvení, pouliční jídlo, trh, festival, veřejná akce, těsto, rožeň, otevřený oheň, uhlí, pochoutka, svačina, sladké pečivo, mobilní prodej, prodejní stánek, cukrářský výrobek, česká specialita, sladká tečka

  • Popis

    Čerstvé těsto se ručně navíjí na rožeň a peče nad žhavým uhlím. Trdelníky se mohou posypat cukrem, skořicí, oříšky nebo čokoládou. Sladké pečivo je vhodné jako svačina pro rodiny s dětmi i jako dezert po obědě. Díky mobilnímu stánku se objevujeme na trzích, festivalech a veřejných akcích. Zákazníci si tak mohou vychutnat teplý trdelník téměř kdekoliv.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Otevřeno od 11:00
  • Pondělí 11:00 – 19:00
  • Úterý 11:00 – 19:00
  • Středa 11:00 – 19:00
  • Čtvrtek 11:00 – 19:00
  • Pátek 11:00 – 19:00
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Božský Trdelník

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.