CK BONDO

Pořádáme cyklozájezdy na Korsiku a po celé Evropě. Nabízíme programy pro lehčí i náročnější cykloturistiku. Díky propracované organizaci si užijete aktivní dovolenou bez starostí. K dispozici jsou ubytování v bungalovech i jiných typech ubytovacích zařízení.

Recenze

  • 5.0
    (2)

    firmy_cz 2 Firmy.cz recenzí

  • Klíčová slova 42

    cyklozájezd, cykloturistika, cyklodovolená, Korsika, bungalov, organizace zájezdu, cyklotrasa, cyklistický průvodce, aktivní dovolená, zájezd do zahraničí, zájezd po ČR, Evropa, lehká cykloturistika, náročná cykloturistika, doprava na zájezd, ubytování na kole, skupinový zájezd, individuální cyklista, přírodní krajina, program na dovolené, služby pro cyklisty, dovolená na kole, poznávání na kole, kondiční trénink, turistika na kole, jízda na kole, volný čas, rekreační cyklistika, sportovní zážitek, pobyt v přírodě, evropské destinace, plánování trasy, cyklistické vybavení, průvodcovské služby, logistika zájezdu, zážitková dovolená, pohyb v přírodě, trasa pro začátečníky, trasa pro pokročilé, odpočinek po jízdě, skupina cyklistů, poznávací jízda

  • Popis

    Vyberete si z cyklodovolen do zemí jako je Anglie, Francie, Itálie nebo Norsko. Cyklistické trasy vedou malebnou krajinou a jsou přizpůsobené vaší kondici. Program zájezdu zahrnuje dopravu, ubytování a služby průvodce. Využijí ho jak jednotlivci hledající společnost, tak skupiny přátel. Díky skvělé organizaci se můžete soustředit jen na jízdu a zážitky. Aktivní dovolená na kole je ideální pro všechny milovníky pohybu v přírodě.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Dnes už má zavřeno
  • Pondělí 09:00 – 12:00, 13:00 – 15:30
  • Úterý 09:00 – 12:00, 13:00 – 15:30
  • Středa 09:00 – 12:00, 13:00 – 15:30
  • Čtvrtek 09:00 – 12:00, 13:00 – 15:30
  • Pátek 09:00 – 12:00, 13:00 – 15:30
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu CK BONDO

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.