Artepetra s.r.o.

Prodáváme luxusní módní doplňky a oděvy vlastní značky. Zaměřujeme se na dámské šaty, trička a šátky z přírodních materiálů, které šijeme ručně v České republice. Všechny produkty včetně obalů vyrábíme výhradně v zemích Evropské unie. Díky tomu získáte originální a udržitelný kousek do šatníku.

  • Klíčová slova 45

    oblečení, doplňky, šaty, trička, šátek, šála, vlněný šátek, hedvábný šátek, kašmírový šátek, kašmírové rukavice, luxusní módní doplněk, e-shop, online prodej, vlastní značka, přírodní materiál, bavlna, hedvábí, vlna, ruční výroba, evropská výroba, výroba v ČR, výroba v Itálii, udržitelnost, originalita, komfort, dámská móda, společenské oblečení, každodenní nošení, kolekce, módní návrh, balení, krabička, balicí materiál, módní značka, textil, oděvní průmysl, prodej, nákup, zákazník, žena, dáma, společenská událost, klub, opera, šatník

  • Popis

    Kolekce zahrnuje ručně šité bavlněné šaty a trička, které navrhujeme s důrazem na komfort a originalitu. Z našeho e-shopu si můžete vybrat také šátky z pravého hedvábí nebo velké vlněné šály, vhodné jak pro společenskou událost, tak pro běžné nošení. Každý produkt splňuje vysoké požadavky na vzhled a udržitelnost. Výroba probíhá v Itálii a v České republice, což zaručuje evropskou kvalitu. Výsledkem jsou nepřehlédnutelné kousky, které zahřejí a ozdobí.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Artepetra s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.