KYTKY a KAFE

Prodej květin a kávy na jednom místě. Nabízíme řezané květiny, rostliny v květináčích i dárkové kytice pro každou příležitost. Vedle toho si u nás vychutnáte čerstvě praženou kávu a další nápoje. Služby využívají jednotlivci i firmy pro obdarování, výzdobu nebo příjemné posezení.

  • Detaily

    27102904 ARES
    DIČ CZ27102904
    Vznik 2003
    Datová schránka nbc675d
    Právní forma Společnost s ručením omezeným
    Telefony 777 296 522
    Sociální sítě facebook.com
  • Klíčová slova 46

    květiny, káva, prodej, řezané květiny, pokojové rostliny, kytice, aranžování, svatební kytice, kondolenční kytice, espreso, cappuccino, filtrovaná káva, pražení kávy, kavárna, nápoje, zákusky, občerstvení, dárky, výzdoba, posezení, květinářství, rostliny, svatby, narozeniny, oslavy, firmy, jednotlivci, odběr na místě, objednávky, čerstvá káva, kávovar, květinové vazby, dekorace, bytové doplňky, dárkové balení, dárkové předměty, kávové příslušenství, mléčné nápoje, čaj, dezert, snídaně, oběd, svačina, květinový doplněk, květinový aranžmá, květinový dar

  • Popis

    Květinářství s prodejem řezaných květin, pokojových rostlin a aranžovaných kytic pro narozeniny, svatby nebo kondolence. Kávu podáváme jako espreso, cappuccino nebo filtrovanou, často s výběrem zákusků a malého občerstvení. Květiny i kávu můžete zakoupit na místě nebo si je objednat k vyzvednutí. Spojení těchto dvou oborů vytváří příjemné prostředí, kde nakoupíte dárky i odpočinete. Služby jsou vhodné pro kolemjdoucí, místní obyvatele i firmy hledající pravidelný prodej květin. Výsledkem je možnost rychlého nákupu nebo obdarování spojeného s chvílí klidu.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Dnes už má zavřeno
  • Pondělí 10:00 – 17:00
  • Úterý 10:00 – 17:00
  • Středa 10:00 – 17:00
  • Čtvrtek 10:00 – 17:00
  • Pátek 10:00 – 17:00
  • Sobota 09:00 – 17:00
  • Neděle 09:00 – 17:00

×

Online poptávka

Poptáváte firmu KYTKY a KAFE

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.