ZLP s.r.o. - výroba obalů

Zabýváme se výrobou a prodejem obalů a obalových materiálů. Mezi hlavní produkty našeho výrobního programu patří plastové poštovní obálky, pytle, sáčky, tašky, překrývací fólie, přířezy, vysokopevnostní pytle, sáčky s eurovýsekem, tašky s klopou, fólie, polohadice a hadice z materiálu PP a PE.

25620665 ARES
DIČ CZ25620665
Vznik 1997
Weby www.zlp.cz
E-maily info@zlp.cz
Telefony 323 671 489
Mobily 603 448 004
Sociální sítě facebook.com
Zbyněk Průša (jednatel)
  • ZLP, výroba obalů, plastové obaly, obaly z plastů, obaly z PP, LDPE, HDPE fólie, výroba sáčků pro balení potravin, sáčky pro balení potravin, výroba sáčků pro balení textilu, sáčky pro balení textilu, plastové poštovní obálky, výroba plastových poštovních obálek, sáčky pro balení CD, sáčky pro balení časopisů, tašky, plastové tašky, plastové pytle, plastové sáčky, výroba plastových sáčků, výroba plastových obálek, výroba závěsných sáčků, výroba odpadkových pytlů, výroba překrývací fólie, balicí fólie, výroba sáčků na odpad, sáčky do koše, sáčky do odpadkových košů, výroba plastových obalů, obaly z polypropylenu, obaly z mikrotenu, obaly z polyethylenu, výroba sáčků s lepící chlopou, plastové odpadní pytle, plastové paletizační pytle, výroba mikroperforovaných sáčků, výroba makroperforovaných sáčků, reklamní tašky, přířezy, vysokopevnostní pytle do drtičů, vysokopevnostní pytle na suť, sáčky s eurovýsekem, tašky s klopou, polohadice z PP, polohadice z PE, hadice z PP, hadice z PE
  • V ZLP s.r.o. se zabýváme výrobou a prodejem obalů a obalových materiálů. Zajišťujeme pro vás kompletní služby od návrhu a výběru vhodného obalu, jeho designu, výroby až po případné kompletace zakázek.

    Nabízíme vám sáčky pro balení potravin, sáčky pro balení textilu, plastové poštovní obálky, sáčky pro balení CD a časopisů, tašky, plastové pytle a sáčky a balicí fólie.

    Naše obaly jsou určeny zejména pro výrobce nebo zpracovatele potravin a textilu, průmyslové firmy, logisty, e-shopy, reklamní společnosti, velkoobchody a další uživatele.