LUGER spol. s r.o. – logo společnosti LUGER spol. s r.o.

Nabízíme široký výběr strojů a periferních zařízení pro zpracování plastů. Specializujeme se na prodej, projekci a servis s více než 50 lety zkušeností v oboru. Naše nabídka zahrnuje vysoce kvalitní produkty a služby, které splňují potřeby našich zákazníků v plastovém průmyslu.

  • Klíčová slova 45

    stroje na plasty, periferie plastů, zpracování plastů, prodej plastových strojů, projekce strojů, servis plastových strojů, kvalitní plastová zařízení, rakouská technologie, plastový průmysl, luger gmbh, plastové výrobky, spolehlivé stroje, innovace v plastovém průmyslu, dlouholeté zkušenosti, české stroje, slovenské stroje, zařízení pro zpracování plastů, rodinná firma, kvalitní servis, výrobci plastových strojů, specializovaný prodej, projektování zařízení, plastové technologie, k-2025, zpracovatelské technologie, efektivní zpracování, plastové aplikace, vysoká kvalita, průmyslové stroje, obchod se stroji, poradenství v oblasti plastů, inovativní řešení, spolehliví dodavatelé, automatizace v plastovém průmyslu, služby pro průmysl, vysoce kvalitní technologie, certifikovaná zařízení, projektový management, poprodejní podpora, moderní technologie, špičkové výrobce, personalizovaná řešení, údržba strojů, zlepšení produktivity, efektivní výrobní procesy

  • Popis

    Poskytujeme komplexní služby v oblasti plastového zpracování a nabízíme široké spektrum strojů a periferních zařízení. S více než 50 lety zkušeností v oboru víme, jaké potřeby naši zákazníci mají. Naše rodinné podnikání z Rakouska se zaměřuje na kvalitní prodej, projektování a poprodejní servis. Spolupracujeme s předními výrobci v oboru, abychom zajistili, že naše produkty splňují nejvyšší standardy kvality a efektivity. Pravidelně se účastníme mezinárodních veletrhů, jako je K-2025, abychom naše zákazníky informovali o novinkách a trendech v oblasti plastového zpracování.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu LUGER spol. s r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.