Pavel Zelenka – Obrábění kovů

Zabýváme se konvenčním obráběním kovů, zakázkovou kovovýrobou a obráběním plastů. Součástí našich služeb je soustružení, frézování, vyvrtávání, broušení na plocho, dělení materiálu, úprava plastových výrobků, povrchové úpravy kovů a tepelné zpracování obráběných dílů.

69364133 ARES
DIČ CZ6705300536
Vznik 1999
  • kovoobrábění, konvenční kovoobrábění, obrábění kovů, konvenční obrábění kovů, obrábění, obrábění plastů, soustružení, frézování, vyvrtávání, broušení, broušení na plocho, kovovýroba, zakázková kovovýroba, ocel, barevné kovy, povrchové úpravy, výroba dílů, výroba celku, výroba formy, dělení materiálu, úprava plastových výrobků, povrchové úpravy kovů, tepelné zpracování obráběných dílů, výroba modelových zařízení
  • Jsme rodinná firma, která se specializuje na konvenční obrábění kovů, kusovou a malosériovou kovovýrobu, obrábění a úpravu plastových výrobků. Na trhu působíme již od roku 1999.

    Obrábíme všechny kovy od oceli až po barevné kovy a slitiny kovů. Na zakázku vyrábíme jednotlivé dílce i kompletní celky, jako jsou výrobní přípravky, formy a modelová zařízení. Poskytujeme také povrchové úpravy kovů a tepelné zušlechťování. 

    Dodáváme po celé České republice i do zahraničí, zejména do Rakouska a Německa.

    Kontaktujte nás. Garantujeme vám vysokou kvalitu.