TOP ALULIT s.r.o. – logo společnosti TOP ALULIT s.r.o.

Jsme profesionální slévárna hliníku. V TOP ALULIT vám poskytujeme komplexní služby výroby hliníkových odlitků. Jako jediní v ČR využíváme technologii přímého a nepřímého Squeeze castingu. Mezi naše další služby patří obrábění odlitků, dokončovací práce a laboratorní testování.

Recenze

 • 2.0
  (4)

  google 4 Google recenzí

 • Klíčová slova 31

  Top Alulit, slévárna hliníku, odlitky, hliníkové odlitky, slévárna hliníkových slitin, výroba tenkostěnných odlitků, výroba tlakotěsných odlitků, gravitační lití, gravitační odlévání, gravitační lití do kokil, nízkotlaké lití, nízkotlaké odlévání, lisování tekutého kovu, odlitky pro automobilový průmysl, odlitky pro elektrotechnický průmysl, odlitky pro strojírenský průmysl, odlitky pro potravinářský průmysl, obrábění odlitků, výroba kokil, výroba nízkotlakých forem, výroba jaderníků, Aluminium casting, aluminium foundry, gravity casting, Low pressure casting, Die casti, squeeze odlévání, vysokotlaké odlévání, výroba slévárenských forem a kokil, obrábění hliníkových odlitků, aplikace PTFE povlaku

 • Popis

  V naší slévárně se zabýváme komplexní výrobou hliníkových výrobků. Na zakázku pro vás vyrobíme přesné tenkostěnné a tlakotěsné odlitky s hmotností od 0,1 kg do 20 kg. Odlitky vyrábíme v sériové produkci. Při výrobě používáme gravitační lití, nízkotlaké lití a technologie Squeeze casting

  Dále se zabýváme přesným obráběním hliníkových odlitků a dílů. Provádíme soustružení hliníkových obrobků, frézování hliníkových obrobků, povrchové úpravy, vyvrtávání děr a závitů a další práce.  Součástí našich služeb je tryskání, tepelné zpracování, ověření tlakutěsnosti, laboratorní testování a kompletace výrobků. 

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu TOP ALULIT s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.