3D modelace obličeje – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je místem, kde se nachází mnoho specialistů na 3D modelaci obličeje. Tento proces je velmi důležitý pro mnoho oblastí, jako je například kosmetická chirurgie, zubní lékařství nebo filmový průmysl.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Havrdová Bohdana- Kosmetické studio GERnétic1 pobočka

Naším oborem je provoz kosmetického studia. Nabídka modeláže nehtů, SPA ošetření a tělových zábalů. Prodej a využívání kosmetiky značky GERnétic. kvalitní řešení pro aknetickou pleť a další pleťové nedostatky.

2Ústav lékařství a kosmetiky s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
Vyšehradská 320/49, Praha 2 - Nové Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme profesionální služby estetické medicíny na klinické úrovni. Samozřejmostí je využívání nejnovějších a nejkvalitnějších metod, přípravků a strojů při každém zákroku. V našem portfoliu jsou i bio produkty a kosmetika aloe vera, vouchery na pedikuru, masáže a permanentní make-up.

3Mehesová Hana1 pobočka

Jiráskova 430, Doksy
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Kosmetické služby. Ošetření pleti, pleťové masky, modelace obočí i masáž obličeje. Analýza pleti diagnostickým přístrojem, barvení řas a obočí i trvalá na řasy. Indická masáž hlavy a medová detoxikační masáž obličeje s lávovými kameny.

4Čermák Petr - umělecké služby2 pobočky

Šternberkova 578, Praha 7-Holešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme vám umělecká vystoupení klaunů, animátorů a kouzelníků všeho druhu. Dále zajišťujeme vystoupení s papoušky, zábavné pořady i modelování balonků, malování na obličej a tématické dílny. Výroba cukrové vaty i balonkových dekorací s logem. Pronájem zábavných nafukovacích atrakcí, ozvučení a…

5Unarová Helena1 pobočka

Alžírská 639, Praha 6
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kosmetické služby.

6Studio NICE - Kadeřnictví, kosmetika, pedikůra, manikůra a depilace Praha 3

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Chrudimská 2158/5, Praha 3 - Vinohrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kosmetické studio NICE na Vinohradech poskytuje služby v oblasti kosmetiky, kadeřnictví, laserové depilace, odstranění tetování a trvalého make-upu aj. Studio nabízí kromě veškerých kadeřnických služeb i masáže obličeje, těla, kosmetiku, pedikúru, manikúru. Plasmová terapie-novinka omlazení pleti.

7STUDIO 9 - Kosmetika, kadeřnictví, masáže, nehty Praha 2

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Václavská 1898/9, Praha 2 - Nové Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka fyzioterapie, fyzioterapeutických a masérských služeb. Provádíme baňkování, manuální i přístrojovou lymfodrenáž, zábaly, lávové kameny či peeling. Poskytujeme masáže šíje, zad, hlavy, plosek nohou i celého těla. Dermoplastické, miltonické, detoxikační masáže. Revitalizační masáž rukou,…

8Salon PARADIS1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Polepská 667, Kolín

Salon Paradis je moderní zařízení se špičkovým vybavením a zdravotnickým personálem. Nabízí příjemné privátní prostory ve SPORTOVNÍM CENTRU TROJKA.

9RONIA CLINIQUE1 pobočka

RONIA CLINIQUE, se sídlem Ostrovského 11/16, 150 00, Smíchov-Praha, v okrese Praha 5 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 226073, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Pronájem nemovitostí,…

10SALON JS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hrnčířská 2985, Česká Lípa
Otevřeno do 19:30
Bezdlužná

SALON JS s.r.o., se sídlem Hrnčířská 2985, 470 01, Česká Lípa, v okrese Česká Lípa a v kraji Liberecký kraj. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Kosmetické služby…


Firmy v dalších lokalitách


3D modelace obličeje v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky 3D modelaci obličeje je možné vytvořit přesný a detailní model obličeje, který umožňuje lékařům a chirurgům plánovat a provádět operace s větší přesností a úspěšností. V kosmetické chirurgii se 3D modelace obličeje používá k plánování a vizualizaci výsledků různých procedur, jako jsou například facelift nebo rhinoplastika.

V oblasti zubního lékařství se 3D modelace obličeje používá k vytvoření přesných modelů zubů a čelistí, což umožňuje lékařům plánovat a provádět ortodontické a protetické zákroky s větší přesností a úspěšností.

V filmovém průmyslu se 3D modelace obličeje používá k vytváření digitálních postav a speciálních efektů. Díky této technologii jsou dnes možné neuvěřitelné vizuální efekty, které byly dříve nemožné.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho specialistů, kteří se věnují 3D modelaci obličeje a poskytují své služby klientům z různých oblastí. Díky této technologii je možné dosáhnout vynikajících výsledků v mnoha oblastech a pomoci lidem zlepšit svůj vzhled a zdraví.