3D modelace obličeje – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Havrdová Bohdana- Kosmetické studio GERnétic1 pobočka

Naším oborem je provoz kosmetického studia. Nabídka modeláže nehtů, SPA ošetření a tělových zábalů. Prodej a využívání kosmetiky značky GERnétic. kvalitní řešení pro aknetickou pleť a další pleťové nedostatky.

2Ústav lékařství a kosmetiky s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(19)
Vyšehradská 320/49, Praha 2 - Nové Město
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme profesionální služby estetické medicíny na klinické úrovni. Samozřejmostí je využívání nejnovějších a nejkvalitnějších metod, přípravků a strojů při každém zákroku. V našem portfoliu jsou i bio produkty a kosmetika aloe vera, vouchery na pedikuru, masáže a permanentní make-up.

3Mehesová Hana1 pobočka

Jiráskova 430, Doksy
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Kosmetické služby. Ošetření pleti, pleťové masky, modelace obočí i masáž obličeje. Analýza pleti diagnostickým přístrojem, barvení řas a obočí i trvalá na řasy. Indická masáž hlavy a medová detoxikační masáž obličeje s lávovými kameny.

4Čermák Petr - umělecké služby2 pobočky

Šternberkova 578, Praha 7-Holešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme vám umělecká vystoupení klaunů, animátorů a kouzelníků všeho druhu. Dále zajišťujeme vystoupení s papoušky, zábavné pořady i modelování balonků, malování na obličej a tématické dílny. Výroba cukrové vaty i balonkových dekorací s logem. Pronájem zábavných nafukovacích atrakcí, ozvučení a…

5Unarová Helena1 pobočka

Alžírská 639, Praha 6
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme kosmetické služby.

6Studio NICE - Kadeřnictví, kosmetika, pedikůra, manikůra a depilace Praha 3

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Chrudimská 2158/5, Praha 3 - Vinohrady
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Kosmetické studio NICE na Vinohradech poskytuje služby v oblasti kosmetiky, kadeřnictví, laserové depilace, odstranění tetování a trvalého make-upu aj. Studio nabízí kromě veškerých kadeřnických služeb i masáže obličeje, těla, kosmetiku, pedikúru, manikúru. Plasmová terapie-novinka omlazení pleti.

7STUDIO 9 - Kosmetika, kadeřnictví, masáže, nehty Praha 2

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Václavská 1898/9, Praha 2 - Nové Město
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Nabídka fyzioterapie, fyzioterapeutických a masérských služeb. Provádíme baňkování, manuální i přístrojovou lymfodrenáž, zábaly, lávové kameny či peeling. Poskytujeme masáže šíje, zad, hlavy, plosek nohou i celého těla. Dermoplastické, miltonické, detoxikační masáže. Revitalizační masáž rukou,…

8Salon PARADIS1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(123)
Polepská 667, Kolín

Salon Paradis je moderní zařízení se špičkovým vybavením a zdravotnickým personálem. Nabízí příjemné privátní prostory ve SPORTOVNÍM CENTRU TROJKA.

9RONIA CLINIQUE1 pobočka

RONIA CLINIQUE, se sídlem Ostrovského 11/16, 150 00, Smíchov-Praha, v okrese Praha 5 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 226073, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Pronájem nemovitostí,…

10SALON JS s.r.o.

Hrnčířská 2985, Česká Lípa
Otevřeno do 19:30
Bezdlužná

SALON JS s.r.o., se sídlem Hrnčířská 2985, 470 01, Česká Lípa, v okrese Česká Lípa a v kraji Liberecký kraj. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Kosmetické služby…


Firmy v dalších lokalitách


3D modelace obličeje v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru 3D modelace obličeje najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Střední a Severní Čechy.