3D projekce, měření – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

13D Production, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlubočepská 1077/32, Praha 5 Bezdlužná

Provádíme smaltování a výrobu a maloobchodní a velkoobchodní prodej a e-shop a internetový obchod smaltovaných cedulí a tabulí a štítků pro označení domů a objektů a ulic i také reklamních a výstražných a informačních tabulek a nabízíme služby FOTO VIDEO a máme fotografický ateliér a videoateliér a…

23dsAtelier, s.r.o.

Bytový architekt. Návrhy 3d interiérů, interiérový design.

33D OFFICE

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šostakovičovo…, Praha 5 - Stodůlky

3D Office patří k předním společnostem v oboru vybavování interiérů kanceláří "na klíč" na trhu v celé ČR.

4POSMAYSPOL s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Čsl. armády 1298, Most

Naše firma se zaměřuje na zámečnické, svářecké a montážní práce. Mezi naše služby patří CNC ohraňování, CNC svařování, řezání laserem, autodoprava a další. Využíváme moderní technologie k povrchové úpravě kovů v práškové lakovně. Disponujeme novým řezacím laserem, který umožňuje pálení…

5Buddeus Marcel

3D vizualizace, animace se specializací na interiéry, krby a klenuté sklep.

6Maze Traffic, spol. s r.o.

Jsme přední dodavatel průmyslových, designových podlah a dekorativních stěrek. Provádíme lití podlah ve výrobních halách, skladových objektech a garážích, dílnách, včetně originálních designových povrchů v interiérech. Vysoce estetické povrchy pro Váš dům.

7DYTRON s.r.o.1 pobočka

Jsme dodavatelem 3D a PLM systémů CATIA, ENOVIA, 3DVIA, DELMIA. Zajišťujeme vývoj aplikací v oblastech CAD/CAM/PLM. Jsme vyhledávaným partnerem pro dodavatele z oblasti automobilového a leteckého průmyslu a pro společnosti v oblasti High-Tech.

83D PROARCH1 pobočka

Animace a 3D modelování pro pozemní stavby. Virtuální prohlídky 3D interiérů a exteriérů, územní plány ve 3D a další.

9Haspra Jan, Ing.

Ing. Jan Haspra vytváří architektonické vizualizace, které umožňují si názorně představit zamýšlený projekt a usnadnit rozhodování.

10SOLENTRU s.r.o.

Provádíme architektonické a fotorealistické vizualizace a animace, 3D modelování a vizualizace produktů, virtuální 3D prohlídky.


Firmy v dalších lokalitách


3D projekce, měření v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru 3D projekce, měření najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.