Analýza krmiv – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1NOACK ČR, spol. s.r.o.1 pobočka

Pacajevova 934/32, Praha 11
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Firma NOACK ČR působí v oboru výroby krmiv od roku 1991. Dodáváme produkty významných světových výrobců krmých aditiv, surovin a doplňkových krmiv. Naši nabídku doplňují sila, silážní potřeby a technologie pro výrobu bioplynu.

2Veterina Poděbrady - MVDr. MICHAELA JANOŠOVSKÁ, MVDr. JAN HORÁK1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
K Babínu 299, Poděbrady-Velké…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata, ptáky. Nabízíme chirurgické zákroky, operace zlomeniny kostí, digitální rentgen, diagnostický ultrazvuk, inhalační narkóza, monitor životních funkcí, biochemický analyzátor, poradenskou činnost a výjezdy ke klientům.

3MVDr. Iva Posekaná

Veterinární služby pro malá zvířata, zubního ultrazvuk, RTG, SONO a biochemické analýzy krve, prodej krmiva a veterinární diety.

4Genoservis, a.s. (pobočka Zákupy)2 pobočky

Komplexní služby pro chov hospodářských zvířat, obchod a zemědělské komodity, poradenství pro oblasti chovu zvířat, výživa, reprodukce, management řízení a zdraví zvířat, analýzy krmiv metodou NIRS, výstavy a přehlídky zvířat.

5Malý Jiří - Laboratorní rozbory

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 300, Postoloprty
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Provádíme laboratorní rozbor půdy, krmiv, odpadních vod a hnojiv. Poskytujeme poradenství, zajišťujeme akreditované analýzy.


Firmy v dalších lokalitách


Analýza krmiv v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Analýza krmiv najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.