Anorexie – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Cesta naděje

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Krajní 237 , Poděbrady-Kluk Bezdlužná

Iva a Miloslav Bauerovi jsou zastánci nového pohledu na osobní rozvoj a řešení potíží. Od roku 1998 pomohli osobními konzultacemi, semináři a kurzy tisícům lidí. Vytvořili jednoduché principy, díky nimž si můžete pomoci sami ve všech oblastech života. Oni sami se rozvíjí a studují u špičkových…

2Psychiatrická ambulance - MUDr. Kamila Marholdová

4.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Rejskova 62/9, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby psychiatrická ambulance. Léčba depresí, úzkostných stavů, nespavosti, bolestí hlavy, maniodepresivní poruchy, léčba všech psychóz. Akutní stavy bez objednání po dohodě s lékařem.

3TERAPIE.INFO, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlaváčkova 123/17, Praha 5 Bezdlužná

Jsme privátní psychiatrie i psychologie a psychoterapie zaměřujeme se na deprese a fobie i poruchy příjmu potravy jako mentální anorexie a bulimie či nutkavé poruchy jako obsese, závislosti, psychózy (schizofrenie) a demence.U nás jen přímá platba.

4PSYCHOTERAPIE ANDĚL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Ostrovského 253/3, Praha 5 - Smíchov

Nabízíme a poskytujeme psychologické poradenství, psychoterapie, léčbu úzkostných a depresivních potíží a pomoc v životní krizi i léčbu závislostí, anorexie/bulimie, individuální, párová i rodinná terapie.

5Hlavatý Karel, PhDr. - Lázně Jablonec

Novoveská 1015/28a, Jablonec nad Nisou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme wellness a pobyty pro zdraví. Zaměření na psychickou kondici, pohybové ústrojí, nadváhu. Kryoterapie, podporující léčbu chronických potíží. Nabízíme služby psychologické poradny.

6Centrum Komunikace z.s.- Mgr. Marie Brichová

Pracuji jako psychoterapeut. Zaměřuji se na úzkosti, samotu, sociální vztahy, spokojené partnerství, studijní období, anorexii, bulimii, sebevražedné myšlenky, syndrom vyhoření, smysl života, traumatické událost.

7Maňaska Martin Samuel

Provoz terapeutické praxe. Léčení metodou RUŠ a regresní psychoterapií. Nabídka řešení vztahů, depresí, nemocí, traumat a psychických poruch. Zaměřuji se na léčení fóbií, strachu, anorexie, bulimie, alergií, sexuálních potíží i chronických nemocí. Poskytuji možnost informativní schůzky.


Firmy v dalších lokalitách


Anorexie v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Anorexie najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.