Architektonické činnosti – Střední a Severní Čechy

Architektonické činnosti jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádané. Architekti zde pracují na různých projektech, jako jsou návrhy rodinných domů, bytových domů, administrativních budov a dalších staveb.

1–10 firem z 837 nalezených Filtry

1Hlaváček - architekti, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vítězné náměstí 577…, Praha 6 – Dejvice Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní architektonické práce. Specializujeme se na projektové práce bytových, občanských, kulturních, průmyslových a polyfunkčních staveb. Zajišťujeme projektové studie, zpracováváme projektové dokumentace, věnujeme se inženýrské činnosti a dalším činnostem.

2LUPA spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dobrovského 220, Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme profesionální stavební firma. Naší specializací jsou průmyslové stavby na klíč. Kromě průmyslových staveb vám zrealizujeme i inženýrské stavby, čistírny odpadních vod, stavby v chemickém průmyslu a betonové konstrukce. Vypracujeme za vás projektovou dokumentaci. Zabýváme se i inženýrskou…

3ATELIER 6, s.r.o.

Hledáte kvalitního architekta? V ATELIÉR 6 se zabýváme projekční činností. Využijte služby naší moderní architektonické kanceláře a nechte si zpracovat projekty skladových, obchodních a výrobních areálů, administrativních budov, zdravotnických zařízení, obytných budov nebo rodinných domů.

4Ing. Jelínek Richard1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Jakubská 3, Kutná Hora Bezdlužná

Architektonické, projektové a inženýrské kanceláře se specializací na občanské a bytové stavby.

5AZ PROJECT spol. s r.o.

Architektonické, inženýrské, projekční služby.

6KM Projekt, spol. s r.o.

Firma zhotovuje kompletní projektové dokumentace staveb včetně inženýrské činnosti.

7Kovanda Tomáš- NÁBYTEK INTERARCH1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(8)
Revoluční 469/2, Poděbrady III Bezdlužná

Firma Tomáš Kovanda - INTERARCH byla založena 1. 4. 1990 arch. Tomášem Kovandou a jeho otcem Oldřichem Kovandou. Firma vznikla s posláním vybavovat interiéry kvalitním nábytkem a zařízením od renomovaných českých výrobců. Postupem času přibyl v nabídce nábytek z celosvětové produkce. V roce 2010 do…

8Regionální muzeum v Kolíně, p. o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Karlovo náměstí 8, Kolín I
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Regionální muzeum v Kolíně je kulturní institucí s více než stoletou tradicí. Uchovává a vystavuje početný fond sbírkových předmětů z oblasti archeologie, historie, dějin umění, výtvarného umění, národopisu, etnomologie a dalších přírodních oborech. Muzejní expozice se nacházejí ve…

9Příroda, s.r.o.

Provádíme hospodářskou úpravu lesů, zahradní a krajinnou architekturu, územní plánování, tvorbu krajiny, znaleckou a poradenskou činnost.

10AZ RedLine s.r.o.1 pobočka

Nabízíme návrhy i realizace interiérů na klíč, poskytujeme poradenství a služby architekta, projektovou činnost, studie v oblasti ergonomie, stavební úpravy, typové i atypické nábytkové vybavení, kuchyně na míru, interiérové doplňky atd.


Firmy v dalších lokalitách


Architektonické činnosti v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému odbornému vzdělání a zkušenostem jsou schopni navrhovat moderní a funkční budovy, které splňují požadavky klientů. V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho architektonických kanceláří, které nabízejí své služby v oblasti architektury a stavebnictví. Tyto kanceláře se zaměřují na individuální přístup ke každému projektu a snaží se co nejlépe porozumět potřebám svých klientů. Architektonické činnosti v oblasti Střední a Severní Čechy jsou tedy velmi důležité pro rozvoj města a jeho okolí.