Architekturní svítidla – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1HOUSKA & DOUDA, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Pražská 71/13, Buštěhrad
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pasířství a restaurování. Zhotovení historických svítidel, markýz a poutačů. Výroba doplňků architektury, zábradlí, plotů a lihýřových hodin.

2SEKAL LUBOŠ Ing. arch.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Milady Horákové 386…, Praha 7 - Holešovice Bezdlužná

Architekt - komplexní architektura od studie po interiér. Projekty, realizace atypických staveb a interiérů. Návrhy a realizace osvětlení, kancelářské a obchodní interiéry. Navrhujeme design čerpacích stanic, zahrad. Autorizovaný architekt ČKA.

3Kolektiv Ateliers, a.s.

4.9
★★★★★
★★★★★
(36)
Sklářská 705, Nový Bor

Zabýváme se umělecko - řemeslným zpracováním skla.

4TERESTRA s.r.o.

Naše stavební firma provádí stavební a developerskou činnost. Zaměřujeme se na sadové a parkové úpravy. Provádíme izolace a instalace zahradní techniky. Instalujeme, prodáváme a montujeme svítidla a zahradní osvětlení. Zabývá se také zahradnictvím a střešními zahradami.

5ARCHITEKTONICKÝ KLUB s.r.o.

Ondříčkova 321/22, Vinohrady-Praha 10
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

ARCHITEKTONICKÝ KLUB s.r.o., se sídlem Ondříčkova 321/22, 130 00, Vinohrady-Praha, v okrese Praha 10 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 108195, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je:…

6Drábek Milan - Vitráž

Restaurování a výroba vitráží skládané do olova, pískováním, leptáním, fusing a technikou Tiffany, design a výroba uměleckého skla v architektuře, výroba atypických svítidel, dvě licence ministerstva kultury ČR na restaurování vitráží.

7Synergis s.r.o.

Provádíme kompletní projekty v oblasti architektury, stavebnictví, automatizační techniky a zobrazovacích systémů pro komerční a domácí prostory od projekce až po realizaci. Prodáváme široký sortiment luxusního nábytku a osvětlení.

8STUDIO ŠIMÁNEK - NICRO spol. s r.o.

2.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Zelený pruh 1974/109, Praha 4 - Krč Bezdlužná

Provádíme výrobu kovových konstrukcí do architektury, designu a svítidel. Dále realizujeme světlíky v provedení nerez, žárový zinek, dvojsklo, polykarbonát. Vedeme výrobu kuchyňských a koupelnových souprav, výkladních skříní, nerezových a duralových obkladů. Nabízíme služby stavebního zámečnictví.


Firmy v dalších lokalitách


Architekturní svítidla v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Architekturní svítidla najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.