Autoopravny – Střední a Severní Čechy

Autoopravny v oblasti Střední a Severní Čechy jsou ideálním řešením pro všechny majitele vozidel, kteří potřebují kvalitní a spolehlivé opravy svých aut. Tyto autoopravny nabízejí širokou škálu služeb, včetně oprav motorů, brzd, podvozků a dalších důležitých součástí vozidla.

1–10 firem z 312 nalezených Filtry

1DAF Trucks Praha, s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(183)
Zděbradská 61, Říčany Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem nových nákladních vozidel DAF, náhradních dílů DAF a servisem nákladních vozidel DAF. Nabízíme pronájmy nákladních vozů, školení řidičů DAF, širokou nabídku leasingových služeb a mnoho dalšího. Vše, co potřebujete pro váš vůz DAF, najdete u nás pod jednou střechou.

2M.I.D.S. AUTOSERVIS

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Nikoly Vapcarova…, Praha 4 – Modřany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme profesionální autoservis a pneuservis. Poskytujeme servis automobilů všech značek. Naší specializací jsou generální opravy motorů, úpravy podvozků a autotuning. Prodáváme pneu, lité i plechové ráfky pro osobní, offroad automobily a dodávky. Navštivte nás na Praze 4 – Modřany.

3KRAUER JAROSLAV1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(250)
Kubátova 302, Uhlířské Janovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám široký sortiment stavebnin. U nás zakoupíte zdící materiály, střešní krytiny, komíny a mnoho dalšího. Provozujeme koupelnové studio, kde seženete vše pro vaši koupelnu. Dále provozujeme autoopravnu, čerpací stanici a prodejnu potravin.

4Autoservis Mika s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
U mateřské školy…, Praha 9 - Prosek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Servisní síť BOSCH CAR SERVICE Autoservis Mika s.r.o. Praha 9 - Prosek provádí opravy všech vozidel, měření emisí, revize LPG, diagnostika, geometrie, elektrikářské práce, renovace světel, klimatizace, pneuservis, test tlumičů, zajištění STK, správy vozových parků, odtahová služba a další odborné…

5SŠ COPTH - Centrum odborné přípravy technickohospodářské, Praha 9 - Vysočany …14 poboček

3.3
★★★★★
★★★★★
(68)
Poděbradská 179/1, Praha 9 - Vysočany Bezdlužná

[Střední škola – Centrum odborné přípravy technickohospodářské], (dále jen SŠ – COPTH): fakultní škola Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, zřizovatelem je HLAVNÍ MĚSTO PRAHA. Nabízí vzdělávání se zaměřením na silnoproudou, slaboproudou elektrotechniku a autoopravárenství, chemii a ekologii,…

6Auto Babiš s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(184)
Ondřejovská 700, Mnichovice Bezdlužná

Autorizovaný prodejce vozů Citroën. Nabízíme servis a prodej originálních náhradních dílů a příslušenství.

7AUTO - GAPAS, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Polepská 867, Kolín Bezdlužná

Zajišťujeme opravy a servis nákladních automobilů všech značek. Cílem firmy je zajistit kvalitní opravy a poskytovat kompletní servis pro majitele nákladních vozů a to nejen v regionu, ale i všem tranzitním zákazníkům .

8ANERA spol. s r.o.2 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Vrchovská 1760, Čáslav
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Autobazar osobních vozidel, nabízíme výběr z více než 200 prověřených a kvalitních vozů. U nás máte možnost zkušební jízdy vybraným vozem a předvedení technického stavu vozidla. Vykupujeme protiúčtem nebo komisním prodej Vašeho vozu. Finanční poradenství a finanční úvěry.

9Autoservis PZK - Koláčný Aleš

4.4
★★★★★
★★★★★
(57)
Polepská 937, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme nezávislý autoservis, pneuservis v Kolíně poskytující veškeré služby v autoopravárenství pro osobní a dodávkové automobily všech značek.

10ROASS spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Amálka 72, Červené Pečky Bezdlužná

Provádíme opravy nákladních vozidel, přívěsů, návěsů, traktorů.


Firmy v dalších lokalitách


Autoopravny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho kvalitních autoopraven, které se specializují na různé druhy oprav. Tyto opravny mají kvalifikované techniky, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravami různých značek a typů vozidel. Díky tomu jsou schopni poskytnout vysokou úroveň služeb a zaručit kvalitní opravy.

Autoopravny v oblasti Střední a Severní Čechy také nabízejí různé druhy služeb, jako jsou například pravidelné servisy, diagnostiku poruch, výměnu olejů a filtrů, výměnu pneumatik a mnoho dalšího. Tyto služby jsou velmi důležité pro udržení vašeho vozidla v dobrém stavu a prodloužení jeho životnosti.

Pokud hledáte kvalitní autoopravny v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na jejich vysokou úroveň služeb a profesionální přístup. Tyto opravny jsou ideálním řešením pro všechny majitele vozidel, kteří potřebují spolehlivé a kvalitní opravy svých aut. Navštivte jednu z těchto autoopraven a ujistěte se sami o jejich kvalitě.