Autorské výstavy – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Mgr. Kateřina Ebelová, Ph.D.2 pobočky

Jana Zajíce 975/7, Praha 7 -Bubeneč
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Galerie navazující na prvorepublikový "Letenský Montmartre". Základem galerijního konceptu jsou autorské individuální a skupinové výstavy. Od jara do podzimu se výstavní prostory galerie rozšiřují také do zahrady ve vnitrobloku, kde probíhají nejen vernisáže, ale také koncerty, divadelní a taneční…

2GALERIE DOMINO1 pobočka

Galerie nabízí díla českých i zahraničních umělců z oboru malby, grafity, tapisérií, keramiky, plastiky i užitkového umění.

3AJETO BOHEMIA, s.r.o. - Galerie Ajeto1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(36)
Tř. T. G. Masaryka…, Nový Bor
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Galerie. Expozice výrobků lindavské sklárny, prodej autorského a uměleckého skla a designu.

4Sklářské muzeum Nový Bor8 poboček

nám. Míru 105, Nový Bor
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozujeme sklářské muzeum v Novém Boru. Muzeum nabízí také prezenční využití odborné knihovny zaměřené na sklářství a výtvarné umění.

5MILLENNIUM GALERIE

Tržiště 370/5, Praha 1 - Malá…
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Galerie Millennium je zakládajícím členem Asociace galeristů České republiky, stálým vystavovatelem na přehlídce současného umění ART PRAGUE a účastníkem na mnoha expozicích moderního umění. Galerie nabízí k prodeji díla současných autorů, se kterými úzce spolupracuje a kterým pořádala nebo jim…

6Středisko knihovnických a kulturních služeb města Chomutov, příspěvková…

Palackého 4995/85, Chomutov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme knihovnické služby. Organizujeme kulturní pořady a programy, výstavy i vzdělávací kurzy a školení. K dispozici je on-line katalog knih, internet pro veřejnost, společenské hry a zvuková knihovna. Zajišťujeme možnost zapůjčení čteček elektronických knih.

7Pokorný Libor, Ing.

Provozujeme prodejní galerii uměleckých předmětů, lifestylových doplňků a dárků; pořádáme měsíční autorské výstavy, přednášky a workshopy.


Firmy v dalších lokalitách


Autorské výstavy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Autorské výstavy najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.