Autorské výstavy – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1KERAMIKA TERA-COTA

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Vidice 15, Vidice Bezdlužná

Keramická dílna. Specializujeme se na zhotovení a prodej keramiky. Autorka používá zcela originální technologie a vlastní stylizace zvířecích a rostlinných motivů a nejrůznějších znaků a symbolů. Vzniká tak originální autorská užitá keramika zaměřená především na jídelní a čajové servisy.

2Mgr. Kateřina Ebelová, Ph.D.2 pobočky

Jana Zajíce 975/7, Praha 7 -Bubeneč
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Galerie navazující na prvorepublikový "Letenský Montmartre". Základem galerijního konceptu jsou autorské individuální a skupinové výstavy. Od jara do podzimu se výstavní prostory galerie rozšiřují také do zahrady ve vnitrobloku, kde probíhají nejen vernisáže, ale také koncerty, divadelní a taneční…

3Zieneckerová Monika - FOTOOBRAZY Monika1 pobočka

Provoz prodejní galerie autorských fotoobrazů tištěných na přírodních plátnech. Zaměřuji se především na makrofotografie přírody.

4GALERIE DOMINO1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Wuchterlova 584/1, Dejvice

Galerie nabízí díla českých i zahraničních umělců z oboru malby, grafity, tapisérií, keramiky, plastiky i užitkového umění.

5AJETO BOHEMIA, s.r.o. - Galerie Ajeto1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(36)
Tř. T. G. Masaryka…, Nový Bor
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Galerie. Expozice výrobků lindavské sklárny, prodej autorského a uměleckého skla a designu.

6Sklářské muzeum Nový Bor8 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(248)
nám. Míru 105, Nový Bor
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozujeme sklářské muzeum v Novém Boru. Muzeum nabízí také prezenční využití odborné knihovny zaměřené na sklářství a výtvarné umění.

7MILLENNIUM GALERIE

Tržiště 370/5, Praha 1 - Malá…
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Galerie Millennium je zakládajícím členem Asociace galeristů České republiky, stálým vystavovatelem na přehlídce současného umění ART PRAGUE a účastníkem na mnoha expozicích moderního umění. Galerie nabízí k prodeji díla současných autorů, se kterými úzce spolupracuje a kterým pořádala nebo jim…

8Středisko knihovnických a kulturních služeb města Chomutov, příspěvková…

Palackého 4995/85, Chomutov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme knihovnické služby. Organizujeme kulturní pořady a programy, výstavy i vzdělávací kurzy a školení. K dispozici je on-line katalog knih, internet pro veřejnost, společenské hry a zvuková knihovna. Zajišťujeme možnost zapůjčení čteček elektronických knih.

9KULTURNÍ CENTRUM VOZOVNA2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(156)
Za Žižkovskou…, Praha 3 - Žižkov
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Nově otevřené Kulturní centrum Vozovna je otevřené od pondělí do soboty od 10 do 19 hodin. V průběhu dne je otevřena velká dětská herna, klub a kavárna se zahrádkou. Kromě toho se tu dějí různé zajímavé kulturní akce pro malé i velké. Přijít můžete na divadlo, koncerty, kreativní dílny, autorská…

10CESTY SKLA, o.p.s.

Na Kácku 218, Sázava
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

CESTY SKLA, o.p.s., se sídlem Na Kácku 218, 285 06, Sázava, v okrese Benešov a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 1120, Městský soud v Praze. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: -…


Firmy v dalších lokalitách


Autorské výstavy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Autorské výstavy najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.