Axiální regulátory – Střední a Severní Čechy

Axiální regulátory jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále více vyhledávaným produktem pro řízení průtoku kapalin a plynu. Tyto regulátory umožňují přesné nastavení průtoku a tím i úsporu energie a nákladů.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1UNIVENT CZ s.r.o. (pobočka Praha 4-Nusle)6 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Boleslavova 53/15, Praha 4-Nusle Bezdlužná

Prodej radiálních a semiradiálních, axiálních i střešních ventilátorů a filtrů. Nabízíme průmyslové rekuperační jednotky a mobilní klimatizace, dveřní clony, digestoře i distribuční mřížky. Dále u nás naleznete systémy pro rozvod vzduchu a potrubní elementy či regulátory a čidla.

2AMPRA CZ s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dr. Marodyho 5/4 , Praha 9-Čakovice Bezdlužná

Nabízíme, dovážíme a distribuujeme elektromechanické komponenty, vypínače, axiální ventilátory a termostaty, regulátory a presostaty, síťové kabely, kabely a odkuřovací systémy, konektory či překážková návěstidla. Dále se zaměřujeme na vývoj a výrobu PCB.


Firmy v dalších lokalitách


Axiální regulátory v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému konstrukčnímu provedení jsou axiální regulátory velmi spolehlivé a odolné vůči vysokým tlakům a teplotám. Využití těchto regulátorů je široké, od průmyslových aplikací až po domácí využití. Pokud hledáte spolehlivý a efektivní způsob řízení průtoku, axiální regulátory jsou tou správnou volbou.