Balení blistrů – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MALBRO, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Komenského 487, Český Brod Bezdlužná

Zabýváme se výrobou plastových obalů, blistrů, krabiček a PVC či PET fólií. Zajišťujeme vakuové tvarování, formy a balení. Provádíme potisky vlastních výrobků pomocí sítotisku a tamponového potisku.

2STAVOCHEMIE s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Plynárenská 829, Kolín IV Bezdlužná

Velkoobchod a maloobchod s prodejem silikonových, akrylátových, polyuretanových tmelů, lepidel a olejů. Nabízíme také zakázkové komerční balení do blistru.

3BALINO, a.s.1 pobočka

Provádíme balení do smrštitelné fólie - fóliování (časopisy, katalogy, CD, DVD, kosmetika, drogerie, potraviny, multipacky). Ruční kompletace zboží - vkládání, vlepování. Vyrábíme etikety, kartonáž. Rozesíláme dopisní zásilky, balíky, mailing.

4COOPHARMA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zelený pruh 1090, Praha 4 - Krč Bezdlužná

Společnost Coopharma byla založena v r. 1990 několika fyzickými osobami s výhradně českým kapitálem a na počátku roku 1992 získala povolení k balení léčiv a začala vyrábět. Specializujeme se na blistrování a balení pevných lékových forem. V současné době tuto činnost provádíme na zakázku pro…

5PLASTOBAL - Skála, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Podhora 3, Kobyly Bezdlužná

Firma se zaměřuje na tvarování plastů, zejména z materiálů PVC, PET, PSH, BOPS a Al. Plasty se zpracovávají vakuováním a tvarováním na automatech. Vyrábíme obaly pro potřeby potravinářského průmyslu. Nabízíme přivařovací a vkládací blistry, misky a vaničky, krabičky a víka, podložky a proložky - k…


Firmy v dalších lokalitách


Balení blistrů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Balení blistrů najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.