Betonové podezdívky – Střední a Severní Čechy

Betonové podezdívky jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále oblíbenější volbou pro stavbu rodinných domů. Díky své pevnosti a odolnosti proti povětrnostním vlivům jsou ideální pro ochranu základů domů.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1BETFORM - výroba umělého pískovce

3.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Studénka 7, Bakov nad Jizerou -…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vyrábíme umělý pískovec - umělý kámen a prodáváme prvky z umělého pískovce - ploty, podezdívky, opěrné zdi, balustrády, obklady, dlažby, cesty, schody, doplňky pro ploty, interiéry, zahrady a parky, zahradní krby, udírny, schránky, krby, květináče.

2TETRAM, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Mírové náměstí 86, Bakov nad Jizerou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naší specializací je prodej výrobků z umělého kamene a umělého pískovce KORTE. Nabízíme zboží od nejmenších dárkových předmětů, větších zahradních doplňků až po rozsáhlou nabídku stavebních prvků. Vybírat můžete na eshopu nebo v kamenné prodejně.


Firmy v dalších lokalitách


Betonové podezdívky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Betonové podezdívky jsou také snadno udržovatelné a mají dlouhou životnost. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho specialistů, kteří se věnují výrobě a montáži betonových podezdívek. Pokud hledáte spolehlivé řešení pro ochranu základů vašeho domu, betonové podezdívky jsou tou správnou volbou. Kontaktujte odborníky v oblasti Střední a Severní Čechy a nechte si poradit s výběrem a instalací betonových podezdívek pro váš domov.