Bezbariérové penziony – Střední a Severní Čechy

Bezbariérové penziony v oblasti Střední a Severní Čechy jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají ubytování bez překážek. Tyto penziony jsou navrženy tak, aby byly přístupné pro osoby s omezenou pohyblivostí, a nabízejí také další výhody, jako jsou například široké dveře, bezbariérové sprchy a…

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1U Karla IV.

4.5
★★★★★
★★★★★
(224)
Jana Švermy 13, Kadaň Bezdlužná Ověřená

Nově zrekonstruovaný penzion vám nabízí luxusní ubytování ve 14 pokojích. Parní sauna a kolagenárium umožní hostům relax a odpočinek. Součástí je i restaurace a ubytování v soukromí. Pro aktivní zájemce je k dispozici fitness a power plate. Královské město Kadaň vám nabízí mnoho dalšího…

2Pension Karásková

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Kampánova 414/5, Kutná Hora Bezdlužná

Náš rodinný Pension se nachází cca 10 minut od historického centra. Nabízíme tři pokoje v patře (dva třílůžkové a jeden dvoulůžkový) a jeden bezbariérový apartmán (čtyři lůžka) v přízemí. Všechny prostory jsou nekuřácké.

3ESPERO Skokovy, s.r.o.

Nabízíme Vám ubytování v jednolůžkových až pětilůžkových pokojích i s bezbariérovým přístupem, možnost rekondičních pobytů a pořádání škol v přírodě.

4INITA, zařízení školního stravování s.r.o.2 pobočky

SeniorHotel je určen pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty seniorů. Je umístěn v klidném prostředí blízko Litovických rybníků v Hostivici u Prahy, je bezbariérový a přizpůsoben pro život seniorů. V SeniorHotelu je zajištěn 24hodinový dohled a péči o nesoběstačné klienty zajišťuje registrovaný…

5GREKO-ELEKTRO s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Malá 460, Liberec XXV-Vesec Bezdlužná

Firma provádí elektromontážní práce včetně zpracování dokumentace a projektu. Dále provádí revize domovních přípojek a hromosvodů. Pronajímá hydraulickou ruku a jeřáby. Poskytuje také bezbariérové ubytovací kapacity Lužnice v Třeboni.

6ČESKÁ HOSPODA PENZION1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Heřmanice v…, Jablonné v… Bezdlužná

Nabízíme ubytování v penzionu s nekuřáckou restaurací, který se nachází v krásném prostředí Lužických hor. Ke všem pokojům patří vlastní sociální zařízení (WC, sprcha a po dohodě lze domluvit pokoj i s vanou).

7Penzion a restaurace Mova2 pobočky

Sukova 1715 , Kadaň Bezdlužná

Ubytování v penzionu a restaurace se čtyřmi bowlingovými dráhami. Restaurace nabízí denní menu, výběr z teplých i studených pokrmů. Nabídka ubytování v penzionu. K dispozici televize, internet, minibar, kuchyň, vlastní toaleta a koupelna, šatník, bezbariérový přístup.

8HOTEL A RESTAURACE VĚTRUŠE

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Fibichova 392/25, Ústí nad Labem
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Restaurace a penzion nabízí pořádání společenských akcí, ubytování 6 dvoulůžkových pokojů, parkoviště u objektu. Nabízí bezplatné rozšířené služby recepce (concierge), útulné světlé pokoje laděné v příjemných zemitých tónech, pokojový servis, bezbariérový přístup, lobby bar, výbornou hotelovou…

9Ing. Jan Žižka

4.4
★★★★★
★★★★★
(30)
Rabyně 56, Rabyně Bezdlužná

ubytování v 5 apartmánech ve dvou až třílůžkových pokojích. K dispozici je kuchyňský kout a koupelna s WC i bezbarierový přístup. Poskytujeme ubytování v 5 apartmánech ve dvou až třílůžkových pokojích. Součástí je kuchyňský kout a koupelna s WC. Bezbarierový přístup.

10Šmídová Alena - Apartmá - pension Šmídová

Ubytování v soukromí. 4 pokoje s vlastním sociálním zařízením, 1 pokoj bezbariérový.


Firmy v dalších lokalitách


Bezbariérové penziony v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho bezbariérových penzionů, které nabízejí pohodlné a bezstarostné ubytování pro všechny hosty. Tyto penziony jsou ideální pro rodiny s dětmi, seniory a osoby s omezenou pohyblivostí. Pokud hledáte bezbariérové ubytování v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě si vyberte jeden z mnoha bezbariérových penzionů, které jsou k dispozici.