Bezpečnostní oplocení – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými krásnými zahradami a zelenými plochami. Aby byla tato oblast co nejvíce chráněna, je důležité mít kvalitní bezpečnostní oplocení.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Vaněk Petr - pokládka dlažby

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K Nádraží 401, Kutná Hora Bezdlužná Ověřená

Naše firma provádí pokládku zámkové dlažby. Dále provádíme úpravy terénu, stavíme okrasné zdi a oplocení, renovujeme dlažbu. Naší předností je rychlost provedení a individuální přístup ke každému klientovi.

2Rollpa System Europe s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Skalkách 1558, Brandýs nad Labem Bezdlužná

Zabýváme se prodejem papírového nábytku a nábytkových stavebnic. Nabízíme aplikaci práškových plastů na truhlářské desky. Naší další činností je zakázková a atypická kovovýroba.

3DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o. (pobočka Vestec)7 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Vídeňská 104, Vestec Bezdlužná

Vyrábíme ploty, pletiva, sloupky, branky a brány. Zabýváme se oplocení rodinných domů, průmyslových objektů, sportovních areálů a bezpečnostní oplocení.

4Petr Liprt

Specializujeme se na zámečnické práce, především na otevírání bytů, aut, trezorů, otevírání veškerých druhů zámků (skříňkové, schránkové, atd.), otevírání volantových tyčí a jiných překážek, otevírání zámků převodovek, otevírání zamčených a zabouchnutých dveří. Dále se zabýváme veškerou opravou či…

5Urban Zbyněk - Garážová vrata, brány, ploty a pohony

Prodáváme a montujeme garážová vrata, brány, ploty a pohony.

6TROAX CZ s.r.o.

Kročehlavská 1008, Kladno-Dubí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Dodávka a montáž průmyslových drátěných dělících a bezpečnostních stěn. Plnoplechové stěny, školní šatny, bezpečnostní zámky, sklepní kóje. Ochrana proti pádu předmětu z regálu. Ploty, brány, turnikety. Golfové skřínky, stojany na víno.

7Antušák Vladimír - ANTTECH

Nabízíme garážová vrata, brány, pohony, stínící techniku a oplocení. Provádíme výškové práce.

8Pek Jiří - zámečnictví

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Družstevní 380, Kačice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Potřebujete vyrobit vrata, mříže či strojní díly? Hledáte strojírenskou výrobu v okresech Kladno, Louny, Rakovník či Beroun? Obraťte se na kovovýrobu Jiří Pek z Kladna, nabízíme kovoobrábění CNC, soustružení, frézování atd. Strojní a zámečnické práce provádíme na zakázku dle dodané výkresové…

9Buřič Jaroslav

Švermova 199, Březno
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Naším oborem je zakázkové zámečnictví kam patří posuvné brány, vrata, branky, nájezdové rampy, zábradlí, oplocení, bezpečnostní prvky jako jsou závory a mříže, dále pak schodiště a restaurátorství. V tomto odvětví je nutno dodržovat individualitu každé zakázky. Každý detail je potřeba s investorem…

10Kovo Jan Urgoš

Specializujeme se na zámečnickié práce. Nabízíme výrobu a montáž kovaného okrasného a tvarovaného ozdobného oplocení, brány, branky a zábradlí, mříže a kovová schodiště a mnoho dalšího.


Firmy v dalších lokalitách


Bezpečnostní oplocení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Bezpečnostní oplocení je nejen estetickým prvkem, ale také zajišťuje ochranu před nežádoucími návštěvníky a zvířaty. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho možností, jak si vybrat to správné oplocení. Můžete si vybrat z různých materiálů, jako jsou dřevo, kov nebo plast. Důležité je také zvolit správnou výšku oplocení, aby byla zajištěna maximální bezpečnost. Bezpečnostní oplocení v oblasti Střední a Severní Čechy je nezbytností pro každého majitele domu nebo zahrady, který chce chránit svůj majetek a zároveň si užít klidné a bezpečné prostředí.