Boxovací pytle – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1David Wellness Fitness - Praha 2, Vinohrady

3.2
★★★★★
★★★★★
(18)
Vinohradská 1971/38, Praha 2
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Studio s individuálním přístupem, posilovnou, osobním trenérem, soláriem, masážemi, saunou, aerobikem, kalanetikou, kickboxem a jógou. Možnost využití finské sauny či masáží, solária Alisun a fitbaru. Sauna, masáže a osobní tréninky individuálně dle předchozí domluvy v rozmezí od 8:00 do 21:00. K…

2AplusD s.r.o.- ADAMS FAMILY GYM

4.3
★★★★★
★★★★★
(9)
Hlavní 813, Sulice- Hlubočinka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme fitness a wellness centrum ADAMS FAMILY GYM. K dispozici je také barbershop a nehtové studio. Máme jak klasickou posilovnu, tak místnost pro jógu, boxernu, solárium.

3Kutil GYM1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Kolbenova 635, Praha 9 Bezdlužná

Naším oborem je provoz posilovny, která je vybavena stroji značky Grün Sport s 9 boxovacími pytli a dvěma ringy. Nabízíme výuku bojových sportů.

4Šír Karel - fitness centrum2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(290)
Benecko 196, Benecko Bezdlužná

Fitness a wellness centrum. Aerobik, masáže, ergocycling, stolní tenis, badminton, boxovací pytel a volejbal.

5Pejšová Kateřina

Zabýváme se internetovým prodejem sportovních potřeb, nářadí a dalšího zboží. Nabízíme činky, posilovací lavice, hrazdy, boxovací pytle, kufry s nářadím a potřeby na zahradu. Dále u nás naleznete ohrádky pro děti, poštovní schránky, můstky a držáky na LCD televize.

6Kossakowski Martin

5.0
★★★★★
★★★★★
(186)
Dukelská 86, Dubí Bezdlužná

Zabýváme se podejem potřeb pro outdoor, turistiku a kempování. Nabízíme doplňky a pomůcky pro usnadnění cestování a pobyt v přírodě. Prodáváme krosny, karimatky, čelovky a svítilny nebo outdoorové nádobí aj.


Firmy v dalších lokalitách


Boxovací pytle v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Boxovací pytle najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.