Bradavice – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1MUDr. Eva Harapátová - Dermatovenerologická ambulance Praha 2

4.3
★★★★★
★★★★★
(35)
Kateřinská 1476/34, Praha 2 - Nové Město
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

MUDr. Eva Harapátová provozuje dermatovenerologickou ambulanci s léčbou kožních nemocí v budově Polikliniky MEDICOM Clinic - plastická chirurgie, laserová dermatologie, estetická medicína. Zajišťuji veškeré a komplexní vyšetření a ošetření kožních a pohlavních potíží nebo nemocí.

2MUDr. Vlasta Vojtíšková - Kožní ordninace (Dermatovenerologie)

4.0
★★★★★
★★★★★
(1735)
Lovosická 440, Praha 9 - Střížkov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Kožní ordinace MUDr. Vlasty Vojtíškové se nachází v 1. patře budovy Polikliniky Prosek. Poskytujeme léčebně preventivní péči v oboru DERMATOVENEROLOGIE. Ošetřujeme klienty všech zdravotních pojišťoven ve spádové oblasti Praha 9, Praha 8 a Praha - východ. Ošetření bez nutnosti objednání. Každé úterý…

3Lékárna Krásná Lípa s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Křinické náměstí 7…, Krásná Lípa
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabídka volně prodejných léků, prostředků na podporu zdraví, vitamínů a potravinových doplňků homeopatie, čajů, kosmetiky.

4MUDr. Vlastimil Valenta - chirurgie

Provozujeme chirurgickou ambulanci, ošetření akutních případů, preventivní, diagnostickou, léčebnou, kontrolní péči, plánované kontroly.

5Eva Novotná, MUDr. - Kožní ordinace a pracoviště

Velká hradební 3385…, Ústí nad Labem…
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozujeme kožní ordinaci. Poskytujeme diagnostickou a léčebnou péči v oboru dermatologie. Zaměřujeme se na mateřská znaménka, bradavice, ekzémy, akné, lupénku a jiné.

6Šimonek Petr- Medela Derma

4.0
★★★★★
★★★★★
(88)
bratří Dohalských…, Praha 9 Vysočany
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme studio, které bylo založeno roku 1996. Deset let jsme působili na poliklinice Budějovická, která před čtyřmi lety prodělala změny a následně se rozhodla uvolnit své prostory úřadu pro Prahu 4. Nové vhodné prostory jsme našli blízko MHD ve Vysočanech na Praze 9. Naším cílem bylo zaměřit se na…

7Avecutis, s.r.o. - privátní dermatologická ordinace Praha 21 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Krkonošská 2001, Praha 2 - Vinohrady
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Privátní dermatologické ordinaci MUDr. Marie Königové. Věnujeme se diagnostice a komplexní léčbě kožních onemocnění pacientů s projevy různých typů ekzémů, alergie, citlivé a problematické pokožky včetně těžkých projevu akné, růžovky, psoriázy, vitiliga, lupénky, virových či plíšňových onemocnění…

8MUDr. Baštová Lucie

Provádíme vyšetřování a léčbu pacientů s chorobami kožními a pohlavními.


Firmy v dalších lokalitách


Bradavice v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Bradavice najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.